gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Patiënten en bezoekers kunnen weer parkeren bij Slingeland

a39b9bc6f80c0ce6d36b70d42529488b.jpg

Patiënten en bezoekers kunnen hun auto weer parkeren bij het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem. Daarmee komt er een einde aan het gratis parkeren in de garage bij Schouwburg Amphion.

Redactie REGIO8 |
“De werkzaamheden op ons parkeerterrein gaan voorspoedig”, laat het Doetinchemse ziekenhuis weten. “Dit betekent dat het grootste deel van de parkeerplekken weer beschikbaar is voor onze patiënten en bezoekers.” De afgelopen periode waren er minder plekken beschikbaar bij het ziekenhuis. Daarom konden patiënten en bezoekers hun auto gratis parkeren in de parkeergarage bij het theater. Vervolgens werden ze in pendelbussen vervoerd naar het ziekenhuis. Hier komt nu een einde aan.

Op dit moment is ongeveer de helft van het parkeerdek bij het ziekenhuis weer opengesteld. Medewerkers van het ziekenhuis moeten hun voertuigen daarom nog altijd in de parkeergarage bij het Amphion parkeren. Vanaf daar worden ze via de busjes vervoerd naar het Slingeland.

Foto: REGIO8

Lees ook

Straaljagers.jpg

Duitse luchtmacht oefent laag boven grensregio: straaljagers hoorbaar in omgeving Kleve

In de Duitse grensregio bij Kleve vinden deze week opvallende militaire vliegbewegingen plaats. De Duitse luchtmacht houdt van 13 tot en met 17 april de oefening ‘Angry Eagle’, waarbij straaljagers op zeer lage hoogte vliegen.

OpeningBrugLochem0.png

Opening Nettelhorsterbrug: Schakel Achterhoek-A1 na jaren voltooid, maar met blijvende schaduw

Zo’n duizend geïnteresseerden reisden afgelopen zaterdag af naar Lochem om bij de opening van de Nettelhorsterbrug te zijn én om eenmalig over de brug te kunnen lopen. Gedeputeerde Klaas Ruitenberg opende de brug, en daarmee is het overkoepelende project Schakel Achterhoek-A1 na jaren afgerond.

Poster actiegroep Omroep GLD.jpg

Gaanderen verzet zich tegen uitbreiding industrieterrein

Inwoners van Gaanderen vrezen voor verlies van een groen gebied tussen hun dorp en Doetinchem. De ambitie van de gemeente voor de uitbereiding van industriegebied Akkermansweide viel omwonenden begin dit jaar rauw op hun dak. Zij maken zich zorgen over de komst van grote magazijnen, druk op het verkeer en het verdwijnen van natuur. Onterecht, vindt de gemeente Doetinchem.

112ActionDoetinchemGeblurd.jpg

Man met vaas op hoofd geslagen bij ruzie in Doetinchem

In de Stationsstraat in Doetinchem vond zondagmiddag een vechtpartij plaats. Een man en vrouw werden meegenomen naar het politiebureau.

vvvgra.jpg

De Graafschap geeft zege in blessuretijd uit handen bij VVV

De Graafschap is zaterdag niet verder gekomen dan een 3-3-gelijkspel bij laagvlieger VVV in Venlo. Na de officiële speeltijd stonden de Superboeren nog met 1-3 voor, maar die stand werd in de blessuretijd compleet weggegeven.

brug.png

Nettelhorsterbrug in Lochem geopend: maandag pas open voor verkeer

De Nettelhorsterbrug in Lochem is zaterdagmiddag officieel geopend. Veel inwoners kwamen een kijkje nemen en konden meteen zelf de brug op lopen. Ook werd tijdens de opening kort stilgestaan bij de twee personen die om het leven kwamen tijdens het bouwen van de brug.