gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Oud-Superboer schittert in eigen tattoozaak

7caf92219f82fb17a88c04bd5fd2235b
Redactie REGIO8 |

"Als je bij De Graafschap speelt, is Ajax je droom", zegt de inmiddels 26-jarige Coppoolse. "Maar als je samen met je broertje een tattooshop hebt, dan heb je het ook gemaakt." Tien jaar geleden leefde de tattoo-artiest nog toe naar een loopbaan als profvoetballer, maar hij slaagde mede door zijn eigen mentaliteit niet bij De Graafschap en SC Veendam. “Ik heb eerst twee jaar zonder werk gezeten”, zegt de oud-Superboer over de periode daarna. "Maar door de tattoos in m’n nek kreeg ik moeilijk werk.” Na kortstondige avonturen als autowasser en fabrieksarbeider, gaf een familielid een mooie mogelijkheid.

De oom van de gebroeders Coppoolse investeerde namelijk in de Ink Brothers in Drempt. "Zo werd het mogelijk om dit te gaan doen", aldus Coppoolse. Hoewel de zaak goed loopt, mist hij het voetbal stiekem nog wel. "Ik vind het allebei even leuk, maar tatoeëren is nu meer mijn passie. Ik mis wel de kleedkamerhumor en een balletje als spits in het net trappen." Binnenkort kan hij weer herinneringen ophalen aan zijn voetbaltijd. Oud-Superboer Vito Wormgoor komt namelijk langs voor een nieuwe tatoeage.

Foto: REGIO8

Lees ook

CorsoVarsseveld

Organisatie optocht Varsseveld stuurt brandbrief: ‘Het wordt heel lastig’

De toekomst van het Varsseveldse bloemencorso en allegorisch optocht staat onder druk. De organisatie heeft te maken met een bekend fenomeen in de wereld van carnavalsoptochten en bloemencorso’s: steeds minder bouwplekken. AOV Varsseveld en Stichting Bloemencorso Varsseveld sturen daarom samen een brandbrief naar de gemeente Oude IJsselstreek.

GWWP0

Weerboer Gerrit voorspelt een mooi weekend: 'De zon gaat goed schijnen'

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Op het beachvolleybalveld in Megchelen voorspelt de weerboer 'een prima zomersweekend' met ook kans op bui.

ARGO (GLD)

Doetinchemse atletiekclub ARGO viert 65-jarig jubileum

Een briljanten feest in Doetinchem, zaterdag op sportpark De Bezelhorst. Atletiekvereniging ARGO viert het 65-jarig bestaan.

WethoudersMontferland0

Twee nieuwkomers in college Montferland waaronder jongste wethouder van de Achterhoek

Montferland heeft een nieuw college, in plaats van vier, gaan vijf wethouders het de komende vier jaar doen. VVD'er Martin Som keert terug in het college. Jeanette Derksen van Lokaal Belang en Ingrid Wolsing van PRO gaan door. Het CDA komt met twee nieuwkomers, Chiel Polman en Merel Balduk.

SalmSalmEdit

Geen troon, wel invloed: bij Gendringen leeft een Duitse vorst in een kasteel

Net over de grens bij Gendringen ligt Anholt, ooit een klein vorstendom met invloed tot in het huidige Nederland en Europa. Nog altijd leeft die geschiedenis voort en dat was te merken toen in juli 2025 honderden inwoners op de been kwamen om Emanuel Fürst zu Salm-Salm als ‘hun Fürst’ te begroeten. Dit gebeurde een jaar nadat Anholt afscheid nam van zijn vader, wijlen Vorst Carl Philipp. Bij de Wasserburg Anholt wachtte hem een officiële inhuldiging door de burgemeester en het schuttersleven van Isselburg.

marechaussee

Man uit Montferland aangehouden op verdenking van mensensmokkel

Een man uit Montferland is dinsdag aangehouden op verdenking van mensensmokkel. Tevens zijn in woningen in Doetinchem, ’s-Heerenberg en Azewijn illegale bewoningen vastgesteld. Ook zijn er meerdere personen uit Oezbekistan zonder verblijfstatus aangetroffen.