gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Orion zonder winst uit voorbereiding

6874eb5801528af99bb6078b958f4836.jpg

De volleyballers van Active Living Orion kijken terug op twee nederlagen in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft van de competitie. De mannen van trainer Dirk Sparidans verloren van het Belgische Knack Roeselare en Lindemans Aalst.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
"We hebben een aantal dagen vrij gehad en de jongens die uit het buiteland komen hebben ook de tijd gehad om terug naar hun families te gaan", blikt trainer Sparidans terug op de korte winterstop. "Daarna hebben we de draad weer opgepakt en hebben we twee oefenwedstrijden gespeeld in België." Orion nam het tijdens de oefenwedstrijden op tegen Knack Roeselare en Lindemans Aalst. "De eerste wedstrijd was tegen Roeselare, momenteel de nummer één van België", aldus Sparidans. "Na een lange busrit was het eigenlijk heel goed, we speelden fantastisch. De eerste set wonnen we ook van Roeselare en de tweede set stonden we ook ruim voor, maar uiteindelijk kwamen ze wat door en hebben we de wedstrijd helaas ook verloren."

Ook de wedstrijd tegen Lindemans Aalst ging verloren. "Dat was wel een teleurstellende wedstrijd voor mij", laat de trainer weten. "Daar hebben wij ons niveau niet kunnen halen en hebben we helaas ook het onderspit moeten delven." Dat beide wedstrijden verloren gingen had de oefenmeester van te voren niet verwacht. "Het is ook zo dat we nog steeds met blessures te kampen hebben dus we moeten ook een beetje met de belasting opletten. Ik had wel gehoopt dat we die stap konden zetten en van de twee wedstrijden, zo niet allebei, konden winnen."

Hervatting Eredivisie
Zaterdag wacht in de eigen Topsporthal een ontmoeting met Simplex SSS uit Barneveld, de nummer acht van de competitie. "Een vrije jonge ploeg waar we het in de eerste wedstrijd, toen nog met publiek, lastig tegen hebben gehad", aldus Sparidans. "Een interessante ploeg om tegen te spelen dus dat wordt mooi. Een leuke wedstrijd om het seizoen weer mee te hervatten."

Foto: REGIO8 (archief)

Lees meer over:

|

Lees ook

Defensie_030.png

Grootste landmachtoefening in twintig jaar trekt door de Achterhoek

De Nederlandse landmacht is begonnen aan de grootste oefening van dit jaar. De oefening heeft de naam ‘Fighter Lion’ en loopt tot begin juli. De oefening is in de Achterhoekse grensregio goed zichtbaar. In juni trekken duizenden militairen met een groot aantal legervoertuigen door de Achterhoek naar Duitsland.

CDA Gewonnen (NIEUWSUITBERKELLAND)

Sterk besluit CDA: kleur bekend en geen speelbal in Berkelland

COMMENTAAR / De gesprekken over een raadsakkoord in Berkelland gaan verder zonder het CDA. De grootste partij heeft zélf de stekker getrokken uit het overleg met de andere vijf fracties en zal daardoor de komende vier jaren niet aan het politieke stuur zitten.

KerkEtten50.jpg

Geen extra subsidie voor hoger uitgevallen bouwkosten Martinuskerk Etten

Stichting Martinuskerk Etten trekt aan het kortste eind in een geschil over de subsidie met de gemeente Oude IJsselstreek. De kerk wilde dertig procent van de totale bouwkosten ontvangen, de gemeente gaat hier niet in mee.

InfoavondKeppelWindmolens Omroep GLD.jpg

Onrust bij informatieavond over windpark in Keppel, groepje loopt boos weg

Een informatieavond over het geplande windpark in Keppel-Eldrik heeft dinsdagavond voor onrust gezorgd in een vol Hessencafé in Hoog-Keppel. Ongeveer 150 belangstellenden kwamen af op de plannen van GreenTrust en Landgoed Keppel voor mogelijk vier tot zes windmolens met een tiphoogte van 230 tot 270 meter.

terborgseweg drone 20.jpg

Opvanglocatie Terborgseweg Doetinchem in de zomer open: vergunning terecht verleend

De voorbereidingen voor de opvanglocatie van asielzoekers aan de Terborgseweg 138 in Doetinchem mogen doorgaan. Dat laat de gemeente weten samen met het COA aan omwonenden middels een brief. Volgens de gemeente zijn de ingediende bezwaren tegen de vergunning behandeld en is geconcludeerd dat deze ‘terecht is verleend’. Wel blijkt uit een risicoanalyse dat er nog tientallen risicopunten zijn waar de gemeente en COA mee aan de slag moeten voor de locatie kan openen.

wesenthorst3.jpg

Voormalig schoolgebouw de Wesenthorst in Ulft wordt toch gesloopt

Het pand van voormalig middelbare school de Wesenthorst in Ulft gaat tóch aan de grond. Het gebied rond de oude school in het centrum wordt stevig aangepakt de komende jaren. In eerste instantie zouden delen van het pand een nieuwe invulling krijgen, zodat het kon blijven staan, nu blijkt dat niet haalbaar.