gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Orion vol vertrouwen richting bekerfinale

0d18b6614896f110f129dedfb758eb5a.jpg
Redactie REGIO8 |

‘’We werken er al een lange tijd naar toe en volgens mij heeft iedereen binnen de groep er zin in‘’, aldus speler Stijn Held over de finale waarbij ook tientallen supporters van De Graafschap Orion komen steunen. ‘’Het leeft in de groep, maar we hebben het er niet heel veel over gehad.’’

De mannen van coach Goran Aleksov hebben zich weken voorbereid op het duel tegen de huidige nummer twee van de Eredivisie. ‘’We hebben veel video’s gekeken van de tegenstander om te analyseren en ik denk dat we het strijdplan klaar hebben. We gaan er vol tegenaan’’, belooft Erik van der Schaaf, die zelf nog nooit een bekerfinale heeft gespeeld. ‘’Als we winnen, kom ik niet vroeg naar mijn werk maandag!’’

Een favoriet wil Held nog niet aanwijzen, ondanks één hogere plaats voor Dynamo op de ranglijst. ‘’Ik denk echt dat het allebei de kanten op kan gaan. Wij hebben in de eerste wedstrijd (3-2 verlies in de competitie, red) laten zien dat we op 2-0 voorsprong kunnen komen en dat we genoeg kwaliteiten hebben om de beker te kunnen pakken.’’

De finale is zondag vanaf 13.00 uur live te volgen bij Optimaal FM.

Foto: REGIO8

Lees ook

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.

VanKeukentafelNaarKieslijstWormgoor.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Betsy en Marijn Wormgoor in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Betsy en Marijn Wormgoor, samen op de kieslijst van GroenLinks-PvdA in Berkelland.

PetitieBeek20.png

Petitie tegen eenrichtingsverkeer Beek ruim 1100 keer ondertekend: ‘Dit is een signaal’

Hein Soeter van snackbar Heino uit Beek heeft zijn petitie tegen de eenrichtingsweg op de grens in Beek overhandigd aan de gemeente Montferland. Eerder vertelde hij dat hij veel omzet mist door de maatregel. Zijn actie heeft heel wat losgemaakt in het grensdorp. Ruim 1100 mensen hebben de petitie ondertekend.

20260305_143341.jpg

Auto-opfriscursus in Doetinchem valt in de smaak bij senioren: ‘Echt heel interessant’

Aan belangstelling geen gebrek bij de eerste opfriscursus van Veilig Verkeer Nederland in het 50+ Ontmoetingspunt Doetinchem. Zo’n vijftig Achterhoekse senioren lachten en luisterden donderdagmiddag naar rijschoolhouder en cursusleider Frank Massop, die uitgebreid stilstond bij rotondes, verkeersborden en verlichting.