gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Oliespoor op de weg veroorzaakt mogelijk kettingbotsing in Doetinchem

5827a03159c226eedb86262a600da74c.jpg

Bij een kettingbotsing in Doetinchem waarbij drie voertuigen betrokken waren, zijn vrijdagochtend geen gewonden gevallen. Een oliespoor op de weg heeft mogelijk een rol gespeeld bij het ongeval.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 10.15 uur op de Bedrijvenweg. De drie voertuigen kwamen vanaf de Europaweg, de N317. Vlak voor de rotonde met de Transportweg knalden de drie voertuigen op elkaar. Hoe de botsing heeft kunnen gebeuren is niet bekend. Wel lag er voordat het ongeval plaatsvond al een oliespoor op de weg volgens de politie. Dit maakte het remmen voor de auto's moeilijker. De gemeente Doetinchem gaat het spoor verwijderen.

Geen van de inzittenden raakte gewond bij het ongeval. Wel is één van de voertuigen afgesleept, deze raakte behoorlijk beschadigd. Een andere automobilist kon zelfstandig naar de garage rijden en een andere kon zijn weg vervolgen.

Lees ook

A12.png

Rijkswaterstaat waarschuwt voor vertraging op A12: 'Forse hinder op donderdag'

Rijkswaterstaat verwacht op donderdagochtend wél forse verkeershinder wegens de afsluitingen van de IJsselbrug. Wie woensdagochtend vanaf Duiven de brug in de A12 over ging, merkte dat alle rijbanen gewoon open waren, ondanks waarschuwingen van Rijkswaterstaat. Op woensdagavond verandert de verkeerssituatie echter, waardoor er vanaf donderdag nog maar twee rijbanen open zijn.

Vrachtwagen blur.jpg

Aanhanger vol houtsnippers kantelt bij Groenlo: N18 afgesloten

Een aanhanger van een vrachtwagen is woensdag gekanteld op de N18 bij de afslag Groenlo. De weg is deels afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 11.33.20.jpeg

Wedstrijd De Graafschap Vrouwen live te zien op REGIO8

REGIO8 zendt vrijdagavond 10 april in samenwerking met De Graafschap live de wedstrijd uit van De Graafschap Vrouwen. Op de Vijverberg staat het duel met FC Groningen op de planning. De wedstrijd is vanaf 19.30 uur te volgen op de kanalen van REGIO8.

OngevalBlur3.jpg

Kettingbotsing met vier voertuigen nabij Groenlo: twee personen gewond

Bij een kettingbotsing op de Ruurloseweg ter hoogte van Groenlo zijn woensdagochtend twee personen gewond geraakt. Er waren vier voertuigen betrokken bij het ongeval.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 10.52.44.jpeg

Auto volledig uitgebrand onder viaduct in Doetinchem

Een auto is dinsdagavond volledig uitgebrand onder een viaduct in Doetinchem. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

rechtbankZutphen.jpg

Misbruikzaak zwembad Zelhem niet achter gesloten deuren

De misbruikzaak tegen de zwembadstagiair uit Zelhem wordt niet achter gesloten deuren behandeld. De rechtbank heeft dinsdag dit verzoek van de advocaat van de verdachte afgewezen.