gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Nog even en dan heeft Doetinchem een eigen stadsboulevard

e2c6895875e217a4103f2833df88e464.jpg

De stadsboulevard aan de Oude IJssel bij het centrum in Doetinchem gaat in de laatste fase van realisatie. De laatste werkzaamheden worden uitgevoerd tussen de Missetstraat en de Oude IJssel vanaf de IJsselkade tot de fietsbrug.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
De Oude IJssel Boulevard werd in het leven geroepen om de Oude IJssel meer bij de binnenstad te betrekken. In de afgelopen jaren zijn er al verschillende aanpassingen gedaan in het gebied. Zo is de doorgaande Missetstraat aangepast en veranderd in een dertig kilometer per uur weg. Ook is er een pad richting de binnenstad aangelegd waar bezoekers van de binnenstad overheen lopen.

De laatste fase van het project bestaat uit het bouwen van een betonnen tribune in het gebied naast de fietsbrug. Daarnaast wordt de flaneersteiger aan het water van de Oude IJssel doorgetrokken. Deze loopt dan door naar het Park of Dutch Dreams. Hoe lang de werkzaamheden voor de laatste fase gaan duren is nog niet bekend. 

Lees ook

KledingbankDoetinchem.jpeg

Open dag Kledingbank Doetinchem laat werk achter de schermen zien

De kledingbank in Doetinchem vierde afgelopen weekend de opening van het nieuwe pand, waar ze sinds september gevestigd zijn. Dit deden ze onder andere door zaterdag een open dag te houden. Zo konden bezoekers een kijkje nemen in de wereld achter de kledingbank.

OG0.png

TALKSHOW | Achtste aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering staat armoede centraal. Samen met de gasten praten we over de uitdagingen van minderbedeelden, zoals beperkte toegang tot zorg, voedsel en sociale ondersteuning.

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.

Gerrit12360.jpg

Gerrit Vossers voorspelt vanuit Vragender droge dagen en natte nachten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Vragender voorspelt hij natte nachten en droge dagen.

PRO PRO PRO.jpg

Nieuwe naam GroenLinks-PvdA leidt tot tweede ‘PRO’ in Oude IJsselstreek

De gemeenteraad van Oude IJsselstreek krijgt er mogelijk een tweede partij met de naam PRO bij. Nadat de SP in 2020 opging in Progressief Oude IJsselstreek (PRO!), kiest nu ook de nog te installeren fractie van GroenLinks-PvdA voor een vergelijkbare naam: Progressief Nederland – Oude IJsselstreek.