gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Nikki Prein uit Kilder gaat voor Miss Earth

2eaddeb5d21bc0f61ee720a9d83fecf0
Redactie REGIO8 |
"Dit is wel een droom die uitkomt", aldus de 21-jarige Nikki Prein. Ze werd eind augustus uitgeroepen tot Miss Beauty of The Netherlands, maar daarmee neemt de Kilderse geen genoegen. Om in Azië goed voor de dag te komen, is de ambitieuze schone al volop in voorbereiding. “Het is heel belangrijk dat je voor wereldverbetering gaat”, geeft Nikki aan. “Daar moet je veel over weten, zodat je mensen kan inspireren en motiveren om tot actie over te gaan. Verder heb je catwalktrainingen, social mediatrainingen en communicatietrainingen.“

Hoewel de Miss zelfverzekerd is, zijn de zenuwen nu al licht aanwezig voor de internationale finale op 26 oktober. “Natuurlijk vind ik het wel heel erg spannend, aangezien ik een maand lang naar de Filipijnen ga", aldus de Kilderse. "Aan de andere kant krijg ik ook wel goeie begeleiding van Miss Beauty, dus het moet wel goed komen."

Foto: REGIO8

Lees ook

Politie handboeien 4

Agenten vragen tweetal om ID, dan gaat het verschrikkelijk mis

Omstanders en een stroomstootwapen moesten er aan te pas komen om agenten te ontzetten: het liep in april vorig jaar in Lochem helemaal uit de hand toen om een identiteitsbewijs werd gevraagd. De rechtbank boog zich vrijdag over de zaak tegen twee mannen, die geprobeerd zouden hebben twee politiemensen te wurgen.

Coffeeshop0

Coffeeshop Magic verhoogt beloning gouden tip explosies naar 25.000 euro

Coffeeshop Magic in Doetinchem heeft de beloning voor de tip die leidt tot de aanhouding van de verdachte achter de explosies bij het pand verhoogd naar 25.000 euro. De cannabiszaak hoopt daarmee nieuwe informatie los te krijgen over de dader of daders van de aanslagen, die eind vorig jaar grote schade veroorzaakten aan de coffeeshop aan de Veemarkt.

WhatsApp Image 2026-08-24 at 11.28.49

Gewonde bij kop- staartbotsing bij Silvolde

Bij een kop- staartbotsing in Silvolde is een gewonde gevallen. De botsing ontstond toen een automobilist niet zag dat een andere automobilist al enige tijd stilstond. Hij wachtte op een vrachtwagen die de weg op wilde draaien vanuit een inrit waar hij in moest.

WhatsApp Image 2026-08-24 at 09.38.06

Kruising vol brokstukken na ongeval op N18, geen gewonden

Bij een ongeval tussen een bedrijfsbus met aanhanger en een auto bij Varsseveld zijn maandagochtend geen gewonden gevallen. Het ongeval leverde een flink ravage op, de bedrijfsbus belandde op de kop in de middenberm.

232aa5c1-0cf8-366f-9beb-0a19a8110ecd

Eerste eredivisiewinst vrouwen De Graafschap valt in de smaak bij fans

De 1-0 overwinning van De Graafschap op Heerenveen zorgt voor veel blije gezichten in Doetinchem. Fans zijn trots op de eerste eredivisiezege van het Achterhoekse vrouwenelftal: "Hier zijn we heel blij mee."

IMG_8781.JPG

Geklungel kost De Graafschap de wedstrijd in Venlo

De Graafschap wacht na drie speelronden nog op de eerste zege in de Keuken Kampioen Divisie. Ondanks een snelle voorsprong gaf de ploeg van Thomas Duivenvoorden de wedstrijd door geklungel uit handen in Venlo. VVV - van oud-trainer Marinus Dijkhuizen - won met 2-1 in De Koel.