gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Nichtjes delen passie in prijswinnende spellenwinkel uit Doetinchem: ‘Gewoon mensen blij maken’

1696f839aa555a3319810a7a905a29b7.jpg

De leukste speelgoedwinkel van Nederland is te vinden in Doetinchem: De Betovering. Deze spellenspeciaalzaak, gerund door Nina van Campen en Lianne Wassink, won tijdens de verkiezing van INretail de titel in de categorie ‘leukste speelgoed- en hobbywinkel’. De prijs werd toegekend vanwege de goede en persoonlijke sfeer.

Viggo Zweverink |  | Aangepast op
“Ja, we zijn echt superblij. We hadden het echt niet zien aankomen”, vertelt mede-eigenaresse Lianne Wassink. “We doen dit 15 jaar en dat is gewoon echt iets wat we vanuit onze passie superleuk vinden om te doen. Gewoon mensen blij maken en spelletjes spelen met de klanten.” Vijftien jaar geleden ontdekten de nichtjes hun gedeelde passie voor spelletjes en besloten ze deze te delen met anderen. Kort daarna openden ze hun eigen winkel.

De overwinning kwam als een verrassing, maar ook de nominatie bleek aanvankelijk een raadsel. Tot aan de uitreiking wisten de eigenaressen niet hoe ze genomineerd waren. “Pas toen we aankwamen bij de uitreiking werd er uitgelegd hoe die prijs tot stand kwam”, vertelt Van Campen. “Dat was dus echt op basis van een advertentie die ze geplaatst hebben in de krant waar mensen winkels konden nomineren. Echt op basis van de reacties van klanten is er een rapport gekomen.”

De toekomst van De Betovering
Het 15-jarig jubileum werd bekroond met een bijzondere prijs. Hoe de komende jaren eruit zullen zien, is nog onduidelijk, maar over de populariteit van de winkel hebben de eigenaressen geen twijfels. “Dat wordt alleen maar meer”, vertelt Wassink. “We zijn heel klein begonnen en dat werd steeds groter, maar dat blijft ook, denken we.” Als het aan de dames ligt, zetten ze hun werk voort tot ver in de toekomst.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-01 at 16.04.55.jpeg

Flexflitser ingezet op drie wegen in Doetinchem tegen hardrijders

Weggebruikers in de gemeente Doetinchem moeten nog beter op hun snelheid letten. Op drie wegen is sinds kort een flexflitser actief, bedoeld om hard rijden terug te dringen en de verkeersveiligheid te verbeteren. De flexflitser wordt ingezet op de Liemersweg in Doetinchem, de Gaanderenseweg en de Rijksweg in Gaanderen.

Bodembrand Barlo Bocholt.jpg

Bosbrand vlak over de grens bij Bocholt onderstreept hoe droog de grond is

Vlak over de grens met Nederland heeft de brandweer vrijdagmiddag een natuurbrand geblust in een bosgebied bij Barlo, een buurtschap van de Duitse stad Bocholt. De brand ontstond aan de Kotts Stegge en besloeg volgens de brandweer een oppervlakte van ongeveer 400 vierkante meter.

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.