Foto: REGIO8
Achterhoekers die deze week op pad gaan moeten rekening houden met afsluitingen van de A18 tussen Varsseveld en Wehl. Er vinden een aantal nachtelijke afsluitingen plaats en een weekendafsluiting.
Van vrijdagavond 16 oktober 20.00 uur tot maandagochtend 19 oktober 5.00 uur is de snelweg afgesloten. Gedurende de afsluiting worden er werkzaamheden uitgevoerd aan de voegen van het viaduct over de Bielheimerbeek. Automobilisten moeten volgens Rijkswaterstaat rekening houden met omleidingen en extra reistijd.
In aanloop naar de werkzaamheden dit weekend zijn er een aantal nachtelijke afsluitingen op de A18 door werkzaamheden aan het asfalt. Van woensdag 14 oktober 20.00 uur tot donderdag 15 oktober 05.00 uur tussen afslag Doetinchem-Oost en de N18. En van donderdag 15 oktober 20.00 uur tot vrijdag 16 oktober 05.00 uur tussen Varsseveld en afslag Doetinchem-Oost.