gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

N18 wordt halve maand afgesloten voor verkeer bij Lichtenvoorde

8f9b547d77a4ba171d09793f8d2aecec

De N18 bij Lichtenvoorde wordt, onder meer voor de aanleg van een tunnel, meer dan twee weken lang in beide richtingen afgesloten. Vanaf vrijdagavond 31 maart kan het verkeer niet doorrijden tussen Lichtenvoorde-Zuid en de N313.

Redactie REGIO8 |
Reden voor de afsluiting is de bouw van een tunnel voor bromfietsers, fietsers en voetgangers onder de weg door. Het kruispunt tussen de N18 met de Zieuwentseweg is inmiddels afgesloten, wat reden is voor de aanleg. Ook worden er aanpassingen gedaan aan de parallelweg langs de Europaweg en wordt het geluidscherm aangepast. Woensdagavond is er een informatiebijeenkomst voor omwonenden in zalencentrum ’t Zwaantje in Lichtenvoorde.

De afsluiting gaat vrijdagavond 31 maart om 20.00 uur in en duurt tot maandagochtend 17 april. Dan is de N18 uiterlijk vanaf 06.00 uur weer open voor al het verkeer. Ten tijde van de werkzaamheden is er een omleidingsroute via Aalten, over de N313 en de N318.

Foto: REGIO8 (archief, eerder werk bij N18)

Lees ook

Bax2Give 2026 foto Simon Schutter

Hardlopende advocaten uit Doetinchem halen 65 duizend euro op voor WensAmbulance

De actie BAX2Give leverde afgelopen weekend een immens recordbedrag voor het goede doel op. 59 deelnemers volbrachten zaterdag en zondag in verschillende etappes samen de 255 kilometer tellende hardlooptocht van Groningen naar Doetinchem. Het resultaat: 65.215,37 euro voor de stichting WensAmbulance Oost-Nederland.

BoerinAnna20

Afbrokkelende muurschildering boerin Anna verdwijnt, maar krijgt nieuwe plek

De muurschildering van boerin Anna Rientjes op het Mogendorff-pand aan de Gart Seevinkstraat in Doetinchem is in verval. Het schilderij brokkelt af door een slechte ondergrond en krijgt daarom een nieuwe plek. Op de plek van boerin Anna komt een nieuw kunstwerk.

Schermafbeelding 2026-06-15 154209

Bijna 13.500 boetes in ruim vijf weken door flexflitser in Gaanderen

De beruchte flexflitser aan de Rijksweg in Gaanderen heeft in de maand mei en in de eerste week van juni flink doorgeflitst. Uit cijfers van het Openbaar Ministerie blijkt dat de flitser in deze periode maar liefst 13.438 keer een snelheidsovertreding heeft geregistreerd.

Beachvolleysilvolde10

84 teams strijden voor felbegeerde beker op vierde editie van Beachvolley Silvolde

Silvolde veranderde afgelopen zaterdag even in Silvolde aan zee. In een weiland aan de Berkenlaan vond de vierde editie van het Silvoldse beachvolleybaltoernooi plaats. Maar liefst 600 deelnemers streden om de felbegeerde beker, tot vreugde van de organisatie.

WhatsApp Image 2026-06-15 at 11.36.02

Automobilist botst in Doetinchem op afvalwagen

Een auto kwam maandagochtend op de kruising Handelskade en C. Missetstraat in Doetinchem in botsing met een afvalwagen. De bestuurder van de auto ging voor controle naar het ziekenhuis.

SinderenBlur

Automobilist mist bocht en schampt boom bij Sinderen

Een automobilist is zondagmiddag tegen een boom gebotst in het buitengebied van Sinderen. Bij het ongeval zijn geen gewonden gevallen.