gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Mystakidis gokt met stap naar De Graafschap

5422b653929fbab5668457c9e5a68ef1.jpg

Giannis Mystakidis wacht nog op zijn debuut in het shirt van De Graafschap, maar is vooralsnog blij met zijn overstap naar Nederland. De 25-jarige Griekse aanvaller tekende na een proefperiode een contract tot het einde van het seizoen in Doetinchem, waarmee hij na zes seizoenen afscheid neemt van topclub PAOK Saloniki.

Redactie REGIO8 |

“Dit is een grote verandering voor mij”, zegt Mystakidis in reactie op zijn overstap. “Ik ben trots op de dingen die ik voor PAOK heb gedaan, maar nu begint een nieuw hoofdstuk in een nieuw land voor mij. Dat wilde ik ook, het is een gok voor mij. Ik hoop dat ik deze gok zich uitbetaald.” Tijdens een stage bij de Doetinchemmers op trainingskamp in Spanje overtuigde de aanvaller de technische staf, waarna hij een contract tekende tot het einde van het seizoen. “Het is een erg goed team, dat zeg ik vanaf de eerste dag”, aldus de Griek over zijn ploeggenoten. “De jongens zijn top. Ik ben er heel blij mee en ik voel me goed.”

De aanvaller kan zowel uit de voeten in het centrum van de aanval als op de flanken. Hoewel hij voor een half jaar heeft getekend, hoopt hij op een langer verblijf. “Dat was een beslissing tussen mij en de club, maar mijn doel is om te blijven. Mijn droom is op dit moment voetballen in de eredivisie.” Op de trainingen verraadde de aanvaller zijn klasse met een fraaie stiftgoal, of dat iets is dat het publiek wekelijks kan verwachten? “Ik ga niks beloven, alleen dat ik hard ga werken. Of ik ook stilistisch ben? Dat kan je de komende wedstrijden gaan zien, vertel mij het daarna maar.”

Vroeg naar Duitsland
Voormalig jeugdinternational Mystakidis werd geboren in Thessaloniki, maar maakte al vroeg de overstap naar Duitsland. Via de jeugd van Hoffenheim, SV Waldhof Mannheim en SC Freiburg kwam hij bij PAOK Saloniki terecht. Voor de Griekse topclub maakte hij zijn debuut in het betaald voetbal en kwam hij ook in actie in de Europa League. De afgelopen jaren volgden verschillende verhuurperiodes bij onder meer Panathinaikos en het Poolse Górnik Zabrze. Zijn contract in Griekenland liep aan het einde van dit seizoen af.

Foto: REGIO8

Lees ook

Bodembrand Barlo Bocholt.jpg

Bosbrand vlak over de grens bij Bocholt onderstreept hoe droog de grond is

Vlak over de grens met Nederland heeft de brandweer vrijdagmiddag een natuurbrand geblust in een bosgebied bij Barlo, een buurtschap van de Duitse stad Bocholt. De brand ontstond aan de Kotts Stegge en besloeg volgens de brandweer een oppervlakte van ongeveer 400 vierkante meter.

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.

ettenkerk.jpg

Kerk Etten noemt regels onhaalbaar, gemeente: ‘Dat is vooraf besproken’

De gemeente Oude IJsselstreek kan zich op een aantal vlakken niet vinden in de noodkreet die de Martinuskerk in Etten doet. Volgens de stichting zijn de geluidnsnormen onhaalbaar en beperkt de vergunning de activiteiten. De gemeente bedrukt dat er vooraf veel overleg is geweest, en dat de stichting op de hoogte is geweest.