Ulft, Netherlands

Motorrijder moet uitwijken en valt in Hummelo

Foto: 112Achterhoek-nieuws
Een motorrijder is zondagmiddag in Hummelo hard gevallen bij een eenzijdig ongeval, toen hij schrok van een automobilist. De man is niet gewond geraakt.
Redactie REGIO8 | 25 augustus 2024 14:31 | Aangepast op 25 augustus 2024 14:31
Het ongeval gebeurde rond 13.00 uur op de Sliekstraat in Hummelo. De motorrijder, rijdend in de richting van Hummelo, schrok van een automobilist die uit een zijweg kwam waardoor hij uit moest wijken met een valpartij als gevolg.

De motorrijder is nagekeken door het ambulancepersoneel, maar hoeft niet mee naar het ziekenhuis. De motor moet afgesleept worden, tot dat gebeurt is zal het verkeer langs de motor worden geleid.

Lees meer over:

112Achterhoek-Nieuws|

Lees ook

Brand in droger zorgt voor schade bij horecazaak in Zelhem

Bij een horecazaak aan de Burgemeester De Rijpstrastraat in Zelhem is zondagmiddag brand uitgebroken...

Auto volledig uitgebrand tussen ’s-Heerenberg en Zeddam

Een auto is vrijdagmiddag uitgebrand op de N316 tussen ’s-Heerenberg en Zeddam. De inzittenden kwame...

Elektrische deken veroorzaakt brand in Eibergen

Een elektrische deken heeft woensdagavond brand veroorzaakt in een woning in Eibergen. De bewoners e...

Gewonde bij botsing op de Hengeloseweg bij Vorden

Bij een kop- staartbotsing op de Hengeloseweg bij Vorden is een gewonde gevallen. Ook raakten er dri...

Weer explosies in Doetinchem: schade aan zeven woningen

In de nacht van maandag op dinsdag zijn er weer explosies geweest in Doetinchem. Bij zeven woningen ...

Bestuurder botst op boom door gladheid in Megchelen

Een bestuurder is vrijdagochtend door gladheid met zijn auto tegen een boom geknald nabij Megchelen....