gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Montferland wil Drieheuvelenweg bij 's-Heerenberg opnieuw aanpassen

e52daffe4f9f238007d763ab31fa8d78.jpg

Montferland wil de Drieheuvelenweg in ’s-Heerenberg opnieuw aanpassen. De weg werd in 2021 afgewaardeerd en versmald omdat er een nieuwe rondweg was aangelegd richting Zeddam, maar nu is er in de ogen van de gemeente een nieuwe laag asfalt nodig.

Jasper Hazelaar |
Sinds de opening van de vernieuwde Drieheuvelenweg storen inwoners zich al aan de verkeerssituatie. Dan gaat het om de bijzondere belijning richting Zeddam, maar vooral de zachte berm is een doorn in het oog. Omdat de weg is versmald, wijken bestuurders niet zelden uit naar de zijkant, waar de berm vervolgens kapot wordt gereden. Er werden al grasbetonblokken geplaatst, maar nu wil het college een nieuwe asfaltlaag aanbrengen aan de oostkant van de weg.

De maatregel kost 40.000 euro en is bedoeld voor verkeer dat moet uitwijken. Het gaat om ‘opgeruwd asfalt’, waardoor bestuurders meer grip moeten krijgen. "Hierdoor wordt bevorderd dat er alleen gebruik wordt gemaakt van het asfalt bij het uitwijken voor een tegenligger", meldt de gemeente over het asfalt. "De weg oogt niet breder. De verbreding kan niet permanent als rijbaan worden gebruikt."

Foto: REGIO8

Lees ook

Oversteek SC Varsseveld groen vak.jpg

Posters en groene vakken voor veilige oversteek bij sportclub Varsseveld

De oversteek naar sportclub Varsseveld blijft een aandachtspunt volgens het bestuur van de voetbalclub. Met een veiligheidscampagne worden nieuwe maatregelen genomen om het kruispunt tussen de Terborgseweg (N818) en de Westelijke Oude Aaltenseweg veiliger te maken.

WhatsApp Image 2026-04-14 at 14.48.13.jpeg

Vrouw valt van fiets en raakt gewond in Doetinchem

Bij een ongeval met een fiets in Doetinchem is een vrouw gewond geraakt. De fietser kwam ten val doordat zij moest uitwijken.

Reuven Niemeijer (2).jpg

De Graafschap is aanvoerder en topscorer Reuven Niemeijer kwijt in de laatste twee competitiewedstrijden

In de wedstrijd tegen VVV-Venlo viel de aanvaller uit na een blessure aan zijn onderbeen. Na onderzoek in het Rijnstate Ziekenhuis is de conclusie getrokken dat “Niemeijer in ieder geval de laatste twee duels in de reguliere competitie aan zich voorbij moet laten gaan”, meldt De Graafschap in een bericht.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Weer asbest gevonden bij sloop zalencentrum: school in Halle later klaar

Bij de sloop van partycentrum Nijhof in Halle is weer asbest gevonden. Dat meldt de gemeente Bronckhorst. De vondst werd gedaan bij de laatste fase van de sanering, in de fundering. "Dat hadden we niet voorzien", laat de gemeente weten.

VORDEN 112 geblurd.jpg

Auto raakt van weg in Vorden: één gewonde

Op de Hengeloseweg (N316) bij Vorden vond maandagmiddag een verkeersongeval plaats. Een auto raakte in de berm, waarna de bestuurder werd meegenomen met de ambulance.

Tanken10.jpg

Goedkope brandstof over de grens: Duitse regering verlaagt prijzen met 17 cent per liter

In Duitsland wordt tanken een stuk goedkoper dan in Nederland. De Duitse regering besloot vanmorgen, maandag 13 april, om de brandstofbelasting voor benzine en diesel tijdelijk met zeventien cent per liter te verlagen. De maatregel geldt voor een periode van twee maanden en is bedoeld om burgers te helpen bij de stijgende energieprijzen. De maatregel levert inwoners en bedrijven een kostenbesparing van 1,6 miljard euro op.