gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Moeizame overwinning voor De Graafschap in Oss

700346599642f5e523a684c937431dc5

De Graafschap heeft vrijdag een zwaar bevochten 0-1 overwinning behaald op bezoek bij TOP Oss. In een moeizaam duel wist alleen aanvaller Devin Haen het net te vinden.

Tim Rondeel | Michiel Fukking |
De Doetinchemmers kwamen al snel in de wedstrijd op voorsprong. In de zesde minuut wist Devin Haen de bal achter doelman Mike Havekotte te knikken na een voorzet van Basar Önal. Door de vroege voorsprong leken de mannen van trainer Jan Vreman een makkelijke avond tegen de hekkensluiter tegemoet te gaan. In de eerste helft kregen de Superboeren via Haen, Önal en Simon Colyn nog enkele mogelijkheden. Vlak voor rust was Önal na een individuele actie het dichtstbij, maar zijn inzet ging net voorlangs. Met een minimale voorsprong werd de kleedkamer opgezocht.

Na de rust was de thuisploeg de bovenliggende partij en kwam De Graafschap maar moeilijk aan het voetballen. Het was doelman Mees Bakker die zijn ploeg op de been hield. De grootste mogelijkheden in de tweede helft waren voor de Ossenaren. Via de hoekschoppen van invallers Amine Rehmi en oud-Superboer Rick Dekker werd de thuisploeg gevaarlijk. In de laatste tien minuten van de wedstrijd was het eenrichtingsverkeer en werd het taak voor de Doetinchemmers om de overwinning over de streep te trekken. Uiteindelijk lukte dit ook en keren de Superboeren met drie punten huiswaarts.

Door de krappe overwinning stijgt De Graafschap één plek en staan ze op een vijfde plek in de eerste divisie. Maandag komt FC Dordrecht op bezoek en vier dagen later komt SC Cambuur van oud-trainer Henk de Jong op bezoek.

Foto: De Graafschap Media

Lees meer over:

|

Lees ook

GoudenHanden

Motie van wantrouwen tegen voltallig college, vlak voor wisseling

Een week voor de collegewisseling heeft Partij Helder een motie van wantrouwen ingediend tegen het voltallige college van burgemeester en wethouders. Aanleiding is de weigering van het college om informatie te verstrekken over de COA-schouw rond de mogelijke komst van een azc in Montferland.

WhatsApp Image 2026-06-26 at 09.53.59

Code rood voor hitte ook op zaterdag, KNMI waarschuwt voor gezondheidsrisico's

De extreme hitte in de Achterhoek houdt ook zaterdag aan. Daarom heeft het KNMI opnieuw code rood afgegeven. De waarschuwing geldt vanwege temperaturen die opnieuw ruim boven de 30 graden uitkomen. Vooral de combinatie van hoge temperaturen en een hoge luchtvochtigheid zorgt volgens het KNMI voor een zeer belastende hitte.

03 Gemeentehuis Montferland0

Nieuwe coalitie is er uit: ‘Montferland maken we samen’

Onder de naam ‘Montferland maken we samen’ is vrijdagmiddag het nieuwe coalitieprogramma van de gemeente gepresenteerd. De nieuwe coalitie bestaat uit CDA, VVD, PRO en Lokaal Belang Montferland, dit was eind mei ook het advies van de verkenner.

76f3cc2e-84e9-42ed-81e4-a272228a2f32 (1)

Weerboer Gerrit Vossers verwacht verkoeling na het weekend: 'Nog even afzien'

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Bij de Farm & Country Fair in Aalten voorspelt de weerboer in de extreme hitte dat verkoeling na het weekend komt.

StationDoetinchem0

Gemeenteraad opnieuw bezorgd over veiligheid rond station Doetinchem

De veiligheid rond station Doetinchem was donderdagavond opnieuw onderwerp van gesprek tijdens de gemeenteraadsvergadering. Fractievoorzitter Ernst Kasteleijn van Gemeentebelangen Doetinchem trok aan de bel, omdat zijn fractie naar eigen zeggen steeds meer signalen ontvangt dat de situatie rond het station weer verslechtert.

aanhouding ulft blur

Verdachte steekincident met slagersmes in Ulft is 55-jarige man uit Doetinchem

De man die donderdag een vrachtwagenchauffeur in Ulft te lijf ging met een slagersmes is een 55-jarige man uit Doetinchem. Het slachtoffer heeft zich moeten laten behandelen aan zijn verwondingen.