Ulft, Netherlands

Met 'Alle Kleuren' is het even alsof de échte K3 in de Megatent staat

Foto: REGIO8
Oya lélé, heeft de Zwarte Cross nu de échte K3 geboekt? Zondagmiddag in de Megatent leek het wel even zo. Alles klopte, de pasjes, de outfits en zelfs de verdeling van nationaliteiten binnen het trio. In plaats van Hanne, Marthe en Julia stonden Noortje, Leonie en Tineke op het podium. De tributeband 'Alle Kleuren' liet zelfs de stoerste mannen dansen op de nostalgische nummers.
Redactie REGIO8 | 20 juli 2025 20:32 | Aangepast op 20 juli 2025 20:32
NLNavigatie overslaanZoekenMaken2Avatar-afbeeldingMet 'Alle Kleuren' is het even alsof de échte K3 in de Megatent staat
"Toen we hier aan kwamen rijden zagen we al veel tenten met vier of zes punten, maar deze Megatent heeft maarliefst tien punten. Het is bijna niet te geloven", aldus Noortje. Als enige Nederlander van het verder Vlaamse trio moest ze wel even uitleggen wat de Zwarte Cross precies is. "Nee, ik kende het nog niet. Noortje vertelde ons dat het het grootste en meest waanzinnige festival van Nederland is, nou dat is echt wel zo. Wat een sfeer hier zeg", zegt Tineke.

Dat de hele tent meedeed, deed de dames wel wat. Leonie: "Het was echt geweldig, wat een feestje. Iedereen zong mee, mensen deden zelfs de danspasjes. Dit is onze ode aan K3." Ze kunnen dan ook niet wachten om nog een keer uitgenodigd te worden. "We hebben na onze show zelfs allemaal al een Nozem gehad, deze energie was echt fantastisch", zegt Tineke.

Meest gelezen

Automobilist raakt van de weg en belandt in sloot Etten

Redactie REGIO8 | 6 nov 2025 15:02

Wat kan NS doen tegen de krakers bij station Doetinchem?

Hidde Vinkenvleugel | 5 nov 2025 14:27

Lees ook

Burgemeester Fellinger wil rectificatie: ‘De training is niet spiritueel’

Voorafgaand aan de raadsvergadering van de gemeente Montferland donderdagavond voelde burgemeester A...

Met fietsmarathon wil Slingeland Ziekenhuis geld ophalen voor beweegborden

Wie deze week op donderdag of vrijdag bij het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem binnenkomt, ziet b...

‘Normaal hoort op de erfgoedlijst’: anhangers willen band blijvend eren

Al vijftig jaar rockt Normaal in het Achterhoekse dialect. Ter ere van dat jubileum brengt schrijver...

Automobilist raakt van de weg en belandt in sloot Etten

Een automobilist is donderdag rond 13.15 uur van de weg geraakt op de Oude IJsselweg in Etten. De au...

De Belevenis klaar voor eerste editie in Gendringen: ‘Het is een ontdekkingsreis’

Na een jaar van afwezigheid is lichtfestijn De Belevenis van het Noaberschap terug. Dit jaar niet op...

Fractievoorzitters Montferland volgen spirituele training op verzoek burgemeester

De Montferlandse burgemeester Anne-Marie Fellinger is niet te spreken over het functioneren van de g...