gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Man (24) aangehouden voor brandstichting op camping Zwarte Cross

b3f014e675cf4b47fc39d26c89f8e0e9.jpg

De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een 24-jarige man aangehouden die wordt verdacht van brandstichting op de camping van de Zwarte Cross. Bij de brand gingen er drie caravans verloren en raakte een aantal mensen lichtgewond.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
"De politie startte een onderzoek en kon in de loop van de nacht de 24-jarige man aanhouden. Hij is ingesloten voor verhoor", laat de politie zaterdagochtend weten via X. De verdachte komt uit de Friese gemeente Waadhoeke. De brand begon vrijdagavond rond 22.00 uur op de camping. De zwarte rookwolken gingen over een deel van het terrein tijdens de tweede festivaldag.

De brandweer wist het vuur snel onder controle te krijgen. "Door adequaat handelen van campingbezoekers, medewerkers van het festival en hulpdiensten werd erger voorkomen", aldus de politie. De Feestfabriek laat weten de bezoekers erg dankbaar te zijn: "Zij sleurden andere caravans weg en hebben er samen met de hulpdiensten en medewerkers voor gezorgd dat de brand zich niet verder kon verspreiden."

Bezoekers die een nieuwe slaapplek nodig hadden werden opgevangen bij het Gemeentehuis op de camping. Hier werden ze voorzien van tenten, slaapzakken en luchtbedden.

Lees meer over:

|

Lees ook

vvvgra.jpg

De Graafschap geeft zege in blessuretijd uit handen bij VVV

De Graafschap is zaterdag niet verder gekomen dan een 3-3-gelijkspel bij laagvlieger VVV in Venlo. Na de officiële speeltijd stonden de Superboeren nog met 1-3 voor, maar die stand werd in de blessuretijd compleet weggegeven.

brug.png

Nettelhorsterbrug in Lochem geopend: maandag pas open voor verkeer

De Nettelhorsterbrug in Lochem is zaterdagmiddag officieel geopend. Veel inwoners kwamen een kijkje nemen en konden meteen zelf de brug op lopen. Ook werd tijdens de opening kort stilgestaan bij de twee personen die om het leven kwamen tijdens het bouwen van de brug.

588ee6ab-5462-4b4f-83b4-45296cd6d178 (002).jpeg

Achterhoekse vriendinnen runnen eenmalig bar in Zeddam: ‘Wie weet een carrièreswitch’

Vijf vriendinnen uit de Achterhoek staan zaterdag 18 april achter de bar in café Tapperij 2A in Zeddam. Tijdens een bijzondere wedstrijd draait elk team van vijf personen een volledige avond achter de tap en is verantwoordelijk voor de complete barbediening. Het team dat het beste presteert, wint tien procent van de omzet.

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.