Ulft, Nederland
Terug

Laatste buitenzwembad regio open in Wehl

052a81f6cacb074b5b5eb7562b64a4ce.jpg
Redactie REGIO8 |

"Wij willen iets teruggeven aan de trouwe bezoekers", aldus zwembadbeheerder Djoko Maletic van het Wehlse buitenbad. "Aan al die mensen die altijd komen. Die er ook zijn als het slecht weer is, als het regent. Daarom is het zwembad langer open." Tientallen kinderen en volwassen dompelden zich dinsdagmiddag onder in het verkoelende water van het Wehlse zwembad. "Je kan hier heerlijk bommetjes maken en lekker duiken", aldus een aantal lachende kinderen langs de waterkant.

"Het zwembad is inmiddels al twee weken langer open dan eigenlijk de planning was", vervolgt Maletic. "In onze regio zijn we daarmee de enige. Wij hebben nu ook meer bezoekers dan op een gemiddelde zwemdag. Dat merken we natuurlijk ook in de omzet." Kinderen uit de omgeving van Wehl hebben geluk. Ook woensdagmiddag kan er nog worden gezwommen in het buitenbad, daarna is het feest voor dit zwemseizoen voorbij.
Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-13 at 10.21.18 PM.jpeg

Invallers El Kadiri en Kwint helpen De Graafschap aan zege

De Graafschap is het carnavalsweekend goed begonnen. In Eindhoven werd er met 1-2 gewonnen van Jong PSV en heroverden de Doetinchemmers de derde plek in de Eerste Divisie.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 15.32.36.jpeg

Auto vliegt in brand op N18 bij Varsseveld, niemand gewond

Op de N18 bij Varsseveld is vrijdagmiddag een voertuig in brand gevlogen. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting. Er raakte niemand gewond.

01_voorgevel.jpg

Samenwerking op ‘Campus Achterhoek’ moet onderwijs in Doetinchem versterken

De nieuwe ‘Campus Achterhoek’ krijgt steeds meer vorm. Iselinge Hogeschool en het Graafschap College willen samen een kloppend hart creëren voor mbo-, associate degree- en hbo-onderwijs in de regio. De eerste stap in die ambitie is de verhuizing van Iselinge Hogeschool naar een nieuwe vleugel, die wordt aangebouwd aan het gebouw van het Graafschap College aan de Kennedylaan. Een belangrijke ontwikkeling voor het onderwijs in Doetinchem én voor de toekomst van de hogeschool.

PlatteDroomAfl210.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken hard aan eigen droomwoning

Jonge Achterhoekers Liz Hagen, Calvin te Vaarwerk en Matthijs Hilge hebben allemaal de ambitie om in de Achterhoek hun droomhuis te realiseren. In de tweede aflevering van de driedelige serie ‘De Platte Droom’ is te volgen hoe de jongeren dit aan willen pakken.

d8e6138b-8b84-4b66-b085-b2657e7d17ae.jpg

Explosie in Eibergen: politie zoekt getuigen

Bij een gebouw aan de Hemstea in Eibergen is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosie geweest. De politie gaat ervan uit dat de ontploffing door menselijk handelen is veroorzaakt.

Gerrit6710.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een wisselvallig carnavalsweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij IKC De Wijssel in Gendringen tijdens de carnavalsviering voorspelt de weerboer een carnavalsweekend met veel gezichten.