gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Kunstijsbaan siert ook deze winter de binnenstad van Doetinchem

e0a8544e806eb54dc468ca8e47074f51

Bezoekers van de binnenstad van Doetinchem kunnen binnenkort weer schaatsen. Vanaf vrijdag 8 december staat de bekende ijsbaan een maand lang opgebouwd op het Simonsplein in het centrum.

Redactie REGIO8 |
De baan bestaat uit vierhonderd vierkante meter aan kunstijs. Na de opbouw kunnen bezoekers vier weken lang schaatsen in het hart van de stad, van vrijdag 8 december tot en met zondag 7 januari. Het energieverbruik is dit jaar ook onder de loep genomen, geeft het Binnenstadbedrijf Doetinchem aan. Door andere koelsystemen is het verbruik met veertig procent teruggebracht ten opzichte van vorige edities.

De ijsbaan is bijna iedere dag geopend, behalve op Eerste Kerstdag. Gedurende die periode, worden er ook verschillende evenementen georganiseerd door het Binnenstadbedrijf. Dan gaat het onder meer om curling en schoolschaatsen. Ook geeft het gemeentelijke sportbedrijf Sport-ID tussen 11 en 22 december schaatsclinics aan basisschoolleerlingen.

Foto: REGIO8

Lees ook

Dieperink_ZW

Scheidsrechter Rob Dieperink (38) uit Borculo overleden

Rob Dieperink uit Borculo is overleden, zo bevestigt de KNVB maandag. De eredivisiescheidsrechter is slechts 38 jaar geworden.

GRAAEK0

De Graafschap verliest nipt van Griekse kampioen in Wehl

Voor de ogen van ruim 2.500 supporters speelde De Graafschap zondagmiddag in Wehl een oefenduel tegen AEK Athene. Zowel supporters van de Superboeren als de Griekse landskampioen werden getrakteerd op een felle oefenpot op het veld van Concordia.

ME-112_blur

Brand in oude ME-bus in Ulft: een persoon lichtgewond

Op het terrein van een garagebedrijf in Ulft is maandagmiddag brand ontstaan in een oude bus van de Mobiele Eenheid (ME) van de politie. Bij de brand is een persoon lichtgewond geraakt.

9db22afe-0adb-3177-bd4b-9af5c42d41ed

Buit van tienduizenden euro's bij ramkraak op fietsenwinkel in Borculo

Vijf mannen plegen midden in de nacht een razendsnelle ramkraak bij een fietsenwinkel aan de Korenbree in Borculo. In minder dan drie minuten verdwijnen twaalf exclusieve sportfietsen. De schade aan het pand en de buit loopt op tot tienduizenden euro's.

WhatsApp Image 2026-07-12 at 16.59.48

Veldje bij gekraakt pand in Doetinchem afgebrand

Een stuk veld nabij een gekraakte woning in Doetinchem is zondagmiddag afgebrand. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen.

leemans

Clint Leemans tekent in Doetinchem: tweede termijn bij De Graafschap

De Graafschap heeft Clint Leemans vastgelegd voor twee seizoenen. De dertigjarige middenvelder komt transfervrij over van NAC Breda. In het seizoen 2020-2021 speelde hij al een half jaar op huurbasis in Doetinchem.