Ulft, Nederland
Terug

Kruispunt J.F. Kennedylaan Doetinchem deels weer open

45c309b5acc0a3e3d2c98caf3b1d29a9.jpg

Eén van de belangrijkste verkeersaders van Doetinchem, de kruising tussen de J.F. Kennedylaan en de Rozengaardseweg, is deels weer open. Het kruispunt was sinds augustus gesloten voor al het verkeer vanwege verschillende werkzaamheden.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
Het kruispunt is weer geopend voor doorgaand verkeer in beide richtingen van de Rozengaardseweg naar de Bilderdijkstraat. De J.F. Kennedylaan is vanaf de Nieuweweg tot aan de ingang van het Graafschap College nog afgesloten. Deze werkzaamheden verwacht Gemeente Doetinchem op 22 november af te kunnen ronden.

De werkzaamheden werden in het leven geroepen vanwege een deel van de J.F. Kennedylaan dat aan groot onderhoud toe was. Daarbij nam aannemersbedrijf NTP gebruik van de gelegenheid om de fietsveiligheid langs deze route te verbeteren. Zo hebben ze de fietspaden op de J.F. Kennedylaan tussen de Nieuweweg en de Rozengaardseweg verhoogt. Deze verbeteringen moet de route vooral voor fietsers veiliger maken. Op dat stuk is ook een regenwaterriool aangelegd om de afvoer van water te verbeteren.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-24 at 14.15.16.jpeg

Botsing tussen automobilisten in Doetinchem

Bij een botsing tussen twee automobilisten in Doetinchem zijn geen gewonden gevallen. Beide auto’s moeten worden afgesleept. Hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren is niet duidelijk.

Eekhoornfoto.jpg

Stan Bouman uit Silvolde gaat met bijzondere foto voor internationale prijs: ‘Mensen denken dat het AI is’

Geduld, heel veel geduld. Dat had fotograaf Stan Bouman uit Silvolde. Het wachten werd beloond, ineens had hij zijn perfecte plaat van een dansende eekhoorn. De foto kan rekenen op internationale roem, hij is doorgedrongen tot de shortlist van de prestigieuze Sony World Photography Award. ''Ik doe al negentien jaar mee, nooit hoorde ik iets terug, tot nu.” Hij geeft een kijkje in de keuken hoe hij tot de plaat komt die door velen al snel als AI wordt bestempeld.

WhatsApp Image 2026-02-24 at 10.02.56.jpeg

Automobilist botst tegen scooterrijder in Groenlo

Bij een botsing tussen een automobilist en een scooterrijder in Groenlo zijn dinsdagochtend geen gewonden gevallen. Beide voertuigen hebben wel schade opgelopen.

WhatsApp Image 2026-02-24 at 00.08.59.jpeg

DRU vraagt raad om eerder uitkeren deel subsidie en vangnet van ruim drie ton

De nieuwe interim-bestuurder van het DRU Industriepark, Cleo Sissingh, heeft de gemeenteraad maandagavond haar analyse van de situatie gepresenteerd. Zij vraagt de raad onder andere om eerder uitbetalen van een deel van de subsidie en een financieel vangnet van 303.000 euro om een faillissement af te wenden en de exploitatie te herstellen. “Er is meer geld uitgegeven dan er was. Dat kan feitelijk niet. Nu moeten we eerst zorgen dat we overleven.”

DuitseWInkel0.jpg

Nederlandse inkooptoerisme blijft aanhouden: Duitse winkels strijden om Nederlandse klanten

Meer en meer Nederlanders steken doelgericht de grens over om boodschappen te doen in Duitsland. Vooral de combinatie van goedkoper tanken en vervolgens wijnen en bieren, drogisterij- en verzorgingsproducten inslaan, maakt dat Nederlanders zo’n vijftien tot twintig procent goedkoper uit zijn dan in eigen land. Dit constateert niet alleen ACM die de Nederlandse prijsstijgingen onderzocht, maar ook de boodschappende Nederlanders. Zij ervaren zelfs prijsverschillen van vijftig procent.

WhatsApp Image 2026-02-23 at 15.54.03.jpeg

Montferlands verkiezingsbord duikt op in Ulft: ‘Huh, hangt hij daar echt?’

Gemeenten hangen deze dagen vol met verkiezingsborden. Zo ook op een rotonde in Ulft; Lokaal Belang, D66, VVD en… Eén Montferland? Hij hangt er echt. Kampioensbakker Paul Berntsen richt zich met het bord op de Montferlandse kiezer, in Ulft? Hoe kan dat?