gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Kop-staartbotsing in Heelweg ter hoogte van Radstake

480e3d4e97c555670eaf88cb582e23e2.jpg

Twee automobilisten zijn dinsdagavond op elkaar gebotst op de N18 bij Varsseveld. Één inzittende moest na de aanrijding worden gecontroleerd door ambulancepersoneel.

Viggo Zweverink |
De kop-staartbotsing vond rond 17.30 uur plaats bij de verkeerslichten bij De Radstake. Een bestuurder reed richting Varsseveld, maar zag de stilstaande auto's over het hoofd. Hij botste vervolgens op de achterzijde van een andere automobilist. Eén vrouw is nagekeken door ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis

De auto waar de achterligger op is gebotst moest worden afgesleept. Het ongeval zorgde voor veel verkeershinder omdat de N18 als omleidroute, voor het grote onderhoud aan de N318 tussen Aalten en Varsseveld, gebruikt wordt. De verwachting is dat de werkzaamheden aan de N318 tot 6 juni zullen duren.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

PXL_20260327_193142612.MP.jpg

Kruis van oorlogsschroot en processie verbindt de Duitsers met Netterden

Een kruis, gesmeed uit oorlogsschroot, gedragen over de grens als symbool voor vrede. Jaarlijks lopen mensen van het Duitse Spielberg naar Netterden om samen stil te staan bij vrede en de slachtoffers van oorlogen. Het doel is de verbondenheid bij elkaar op te zoeken.

WhatsApp Image 2026-03-30 at 16.35.16.jpeg

Shovel vliegt in brand bij boerderij in Doetinchem

Een shovel is maandagmiddag op de Kommendijk in Doetinchem in brand gevlogen tijdens werkzaamheden. Het is nog niet bekend hoe de brand exact heeft kunnen ontstaan.

KoeiendansZonderDans3 @Mijndronebeeld.jpg

Koeien dansen weer in Hummelose wei: ‘Zorgen voor heel veel biodiversiteit’

Het blijft elk jaar weer een bijzonder moment voor koeien, de boer én honderden bezoekers: de koeiendans. Nadat de dieren de hele winter in de stal hebben doorgebracht, mogen ze eindelijk weer de wei in. Ronald Pelgrom van de ijsboerderij in Hummelo ziet de spanning elk jaar weer toenemen in aanloop naar het spektakel.

Handballer0.jpg

Handbalkeeper Martin Reijntjes (63) stopt na 48 jaar: ‘Het is goed geweest’

Voor Martin Reijntjes uit Gendringen was het zaterdagavond een bijzondere avond: zijn laatste handbalwedstrijd. Na ongeveer 48 jaar in selectieteams stopt de doelman. “Ik vond het wel spannend. Ik was er de hele week al mee bezig”, zegt hij in aanloop naar zijn laatste duel voor het Ulftse UGHV.

Knakpaling.jpg

Zwaar verminkte palingen aangespoeld bij Rees en Emmerich: ‘Ongewoon veel’

Honderden dode en nog levende, zwaargewonde palingen zijn de afgelopen weken aangetroffen langs de Rijn bij Rees en Emmerich. Volgens deskundigen gaat het om ongewoon hoge aantallen. Dat is extra zorgwekkend, omdat de palingstand al jarenlang onder zware druk staat.

WhatsApp Image 2026-03-30 at 11.54.25.jpeg

Ernstig ongeval op N18 bij Groenlo, weg afgesloten

De N18 tussen Groenlo en Lichtenvoorde is afgesloten na een ernstig ongeval met een personenauto en een vrachtwagen. De aanhanger van de vrachtwagen is gekanteld, de personenauto ligt in de sloot. Er is tenminste één gewonde gevallen.