Ulft, Netherlands

Kensington keert na drie jaar terug naar de Zwarte Cross

Foto: REGIO8
Kensington, één van de meest succesvolle bands van Nederland, keert dit jaar terug naar de Zwarte Cross. Dat hebben de organisatoren achter het festival maandag bekend gemaakt.
Viggo Zweverink | 27 januari 2025 14:44 | Aangepast op 27 januari 2025 14:44
Met de nieuwe single ‘A Moment’ en de nieuwe frontman Jason Dowd sluiten de rockers de donderdag van de Zwarte Cross af. De rockband stond in 2022 voor het laatst op de Zwarte Cross. “Dat was een bitterzoete ervaring, aangezien het vertrek van Youssef (voormalig frontman Kensington red.) bij iedereen bekend was”, aldus de organisatie. “Deze zomer zal Kensington als herboren hun hits afvuren op de 35.000 Zwarte Crossers voor het machtige hoofdpodium.”

De donderdag van de Zwarte Cross is tevens de enige dag waar nog kaarten voor te krijgen zijn. De andere dagen waren twee uur na de start van de kaartverkoop al uitverkocht. Het is de tweede editie dat reguliere bezoekers een kaartje kunnen kopen voor de donderdag.

Meest gelezen

Redactie REGIO8 | 24 apr 2025 16:51

Dit is er allemaal te doen rond Koningsdag in Doetinchem

Viggo Zweverink | Syb Boumeester | 24 apr 2025 09:54

Lees ook

Canadese nabestaanden herdenken in Gendringen: ‘Alleen de Nederlanders doen dit, het is geweldig’

Tientallen Canadese doedelzakspelers, tamboers en vendeliers marcheerden woensdag door het centrum v...

Clubtopscorer Van Gilst ruilt De Graafschap in voor Heracles Almelo

Tristan van Gilst vertrekt na dit seizoen bij De Graafschap en tekent een contract tot medio 2028 bi...

Motorrijder scheurt met 189 km/u (!) over tachtigweg in Doetinchem

Een 28-jarige motorrijder is zijn rijbewijs kwijt nadat hij op dinsdag 22 april met een snelheid van...

De Verlosser van De Vijverberg! Nou ja zeg… Hoewel. Klinkt niet gek.

COLUMN /Er gaat bijna geen avond voorbij of hij schuift aan bij een talkshow op televisie. Als dé du...

Flinke schade bij woningbrand in Doetinchem

Bij een brand in een bijgebouw van een woning aan de Kolonel Wilsonstraat in Doetinchem is dinsdagmi...

130 nieuwe woningen op het Amphionpark in Doetinchem

Waar afgelopen week nog zo’n 3500 mensen stonden te feesten tijdens Koningsdag, staan over een aanta...