gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Amalia komt naast Achterhoekse docent Sander zitten: ‘Ze was heel sympathiek’

1bc56065ab2e4d5bf4792cd4468100bf

Om de koninklijke familie het Achterhoekse gevoel te geven, was er op de route een heus boerenerf gecreëerd. De familie kon hier genieten van streekgerechten, een lokaal biertje en een stukje muziek van De Boetners. De aankleding van de tafels met bloemen was mede in handen van leerlingen van het Zone.college. Docent Sander Snijders had wel een hele bijzondere ervaring op Koningsdag.

Bart Sollman | Remco Geurts |  | Aangepast op
“Aan de tafels waar we zaten stonden een aantal lege stoelen. Onder andere naast mij. Daar zouden eventueel leden van de koninklijke familie komen zitten. Er werd steeds gezegd dat dat nog niet zeker was”, zegt Snijders. Toen hij de prinsessen vrij gericht naar zijn tafel zag lopen kreeg hij wel een gevoel. “Ze wisten blijkbaar al wel waar ze moesten gaan zitten. Toen ik Amalia naar de lege plek naast me zag lopen, ging er maar één ding door me heen; wat ga ik haar vragen?”

Toen ze ging zitten was Snijders gelijk onder de indruk. “Ze is echt heel erg sympathiek. Ze begon gelijk een gesprek over het eten wat we kregen. Daarna hadden we het over de bloemen.” Volgens Snijders wilde de kroonprinses ook veel verschillende dingen proeven. “Ze had asperges, en proefde verschillende soorten taart. Normaal zie je zo iemand alleen op tv, in het echt is ze ook heel erg leuk. Ze vermaakte zich volgens mij wel."

Lees ook

Inwonersbijeenkomst nabij Epse Windmolens Omroep Gelderland

Windmolens van maximaal 280 meter hoog vlak bij Epse, bewoners bezorgd

Inwoners uit Epse maken zich zorgen over het plan voor vier windmolens van maximaal 280 meter hoog langs de A1 bij Deventer. Hoewel het plan volledig op Overijssels grondgebied is, is de dichtstbijzijnde molen gepland op slechts 50 meter van gemeente Lochem. Omwonenden vrezen voor hun leefomgeving en de natuur. Donderdag kwamen ze naar een informatieavond in Deventer om hun zorgen te uiten en informatie op te halen.

C11 buslijn Aalten Bocholt

Bus C11 Aalten – Bocholt rijdt wekenlang maar drie keer per dag

Reizigers tussen Aalten en Bocholt moeten vanaf woensdag 4 november rekening houden met een flink uitgedunde busdienstregeling. Op zaterdagen vervalt de grensoverschrijdende verbinding zelfs helemaal. Door werkzaamheden aan de Hamalandstraße rijdt buslijn C11 alleen doordeweeks en nog maar drie keer per dag per richting de grens over. De beperkingen duren naar verwachting tot en met vrijdag 18 december.

gldvrouwengra

De Graafschap Vrouwen verstevigt vierde plek na winst in Utrecht

De vrouwen van De Graafschap wisten vandaag met 2-1 te winnen van hekkensluiter FC Utrecht. Zij verstevigen daarmee hun vierde plek in de Eredivisie.

68caf230-55b4-4a3c-ac33-7773acdd27c7

De Graafschap wint met verzorgd voetbal verdiend van FC Volendam

De Graafschap heeft een verrassende overwinning geboekt in Volendam. De ploeg van Thomas Duivenvoorden zorgde door doelpunten van Donny Warmerdam en Joran Hardeman voor een verdiende uitoverwinning: 1-2.

WMM_2879

Zelhemse voetbalclub zet eerste stap richting nieuw sportpark met verkoop veld

De Zelhemse voetbalclub ZZC’20 is akkoord gegaan met de verkoop van veld acht aan de gemeente Bronckhorst. ZZC’20 heeft hierdoor 1,5 miljoen euro te besteden, dat voorlopig apart wordt gehouden voor de mogelijke realisatie van een nieuwe sportpark.

Kunstverkoop 1

Te weinig plek voor alle kunst in nieuw Slingeland Ziekenhuis: ruim 300 werken te koop

Het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem gaat komend jaar verhuizen, zo ook de kunst die in de gangen van het ziekenhuis hangt. Doordat het nieuwe ziekenhuis minder wanden heeft, kan een deel van de kunstcollectie niet mee naar de nieuwbouw. Stichting Vrienden van het Slingeland organiseert daarom een kunstverkoop.