Ulft, Netherlands

Kensington keert na drie jaar terug naar de Zwarte Cross

Foto: REGIO8
Kensington, één van de meest succesvolle bands van Nederland, keert dit jaar terug naar de Zwarte Cross. Dat hebben de organisatoren achter het festival maandag bekend gemaakt.
Viggo Zweverink | 27 januari 2025 14:44 | Aangepast op 27 januari 2025 14:44
Met de nieuwe single ‘A Moment’ en de nieuwe frontman Jason Dowd sluiten de rockers de donderdag van de Zwarte Cross af. De rockband stond in 2022 voor het laatst op de Zwarte Cross. “Dat was een bitterzoete ervaring, aangezien het vertrek van Youssef (voormalig frontman Kensington red.) bij iedereen bekend was”, aldus de organisatie. “Deze zomer zal Kensington als herboren hun hits afvuren op de 35.000 Zwarte Crossers voor het machtige hoofdpodium.”

De donderdag van de Zwarte Cross is tevens de enige dag waar nog kaarten voor te krijgen zijn. De andere dagen waren twee uur na de start van de kaartverkoop al uitverkocht. Het is de tweede editie dat reguliere bezoekers een kaartje kunnen kopen voor de donderdag.

Lees ook

Meerdere wapens in beslag genomen bij grenscontrole bij Beek, Duitser aangehouden

Bij een grenscontrole op de A12 nabij Beek heeft de marechaussee woensdag meerdere wapens in beslagg...

Huntenpop haalt hardcoreheld en songfestivalinzending naar Ulft

De organisatie van Huntenpop heeft vrijdagmiddag nieuwe namen voor de 34e editie van het festival be...

Seuntjens betreurt einde van Brigata Tifosi: ‘Zelfs in Japan wisten ze van de Graafschap af’

Het nieuws dat de supportersgroep Brigata Tifosi (BT) stopt, is hard binnengekomen bij de spelers va...

Zomers weer zorgt voor bomvol zwembad tijdens openingsweek in Wehl

Met uitschieters richting de 27 graden was het de afgelopen dagen behoorlijk warm in de Achterhoek. ...

Twee schuren en meerdere caravans verwoest bij grote brand nabij Winterswijk

In het buurtschap Corle, nabij Winterswijk, zijn donderdagavond twee schuren volledig verloren gegaa...

1 Mei in de grensstreek: terrassen vol, activisme afwezig

Op Beursplein 5 in Amsterdam blijft de beurs vandaag gesloten. Niet vanwege activistische motieven o...