gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Jonge ondernemers Julia en Quinten stappen in Café Baan in Geesteren

f4c9a0835d942634026cbdd9913f2230.jpg

Quinten van Zanten en Julia van der Weide staan aan de vooravond van een grote uitdaging, het overnemen van Café Baan in Geesteren. De twee jonge ondernemers uit Borculo nemen zondag de zaak officieel over van de familie Tuenter en zien hun droom om horecaondernemers te worden daarmee in vervulling gaan.

Hidde Vinkenvleugel | Remco Geurts |
“Toen wij een relatie kregen bleek dat we beiden gek op de horeca waren”, vertelt de 21-jarige Van der Weide. “Als er dan ooit iets op ons pad zou komen, zou dat het wel compleet maken.” De mogelijkheid kwam op hun pad toen de familie Tuenter een opvolger zocht die in hun Café Baan wilde stappen.  Al snel bleek dat het goed klikte tussen beide partijen. Mede omdat Van der Weide en de 23-jarige Van Zanten al ervaring hadden opgedaan bij andere horecazaken.

Mede door investeerders lukt het nu om de zaak over te nemen, een grote stap voor de jonge ondernemers. “Het is heel bijzonder om het op deze leeftijd te mogen doen”, zegt Van der Weide. “Nu kan het nog, we hebben nog een heel leven voor ons. We hebben geen kinderen en verder geen plannen dus we kunnen ons volledig focussen op Baan.”

In principe blijft alles hetzelfde
Volgens Van Zanten is het belangrijk om de sociale functie van het café te behouden. Zo worden er vele poolwedstrijden gehouden in de kroeg en staat het ook bekend als restaurant. Op enkele veranderingen na, zal het café grotendeels hetzelfde blijven. “We hebben geen plannen om iets aan te passen”, benadrukt Van Zanten. “Uiteindelijk zal je er je eigen draai aan geven maar in principe houden wij alles hetzelfde.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Knakpaling.jpg

Zwaar verminkte palingen aangespoeld bij Rees en Emmerich: ‘Ongewoon veel’

Honderden dode en nog levende, zwaargewonde palingen zijn de afgelopen weken aangetroffen langs de Rijn bij Rees en Emmerich. Volgens deskundigen gaat het om ongewoon hoge aantallen. Dat is extra zorgwekkend, omdat de palingstand al jarenlang onder zware druk staat.

WhatsApp Image 2026-03-30 at 11.54.25.jpeg

Ernstig ongeval op N18 bij Groenlo, weg afgesloten

De N18 tussen Groenlo en Lichtenvoorde is afgesloten na een ernstig ongeval met een personenauto en een vrachtwagen. De aanhanger van de vrachtwagen is gekanteld, de personenauto ligt in de sloot. Er is tenminste één gewonde gevallen.

1774819860_photo_2026-03-29_23-06-05 (4).jpg

Automobilist botst tegen boom bij eenzijdig ongeval in Dinxperlo

Een automobilist is zondagavond tegen een boom gereden op de Aaltenseweg in Dinxperlo. Het is nog niet bekend hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren.

WhatsApp Image 2026-03-28 at 21.21.50.jpeg

De Graafschap boekt belangrijke zege bij Willem II

De Graafschap heeft zaterdagavond een belangrijke 0-2 zege geboekt in de strijd om plaats drie en vier in de Keuken Kampioen Divisie. Tegen Willem II speelden de Doetinchemmers was de ploeg uiterst effectief en speelde het een volwassen wedstrijd. Door doelpunten van El Allachi en Simons hebben de Doetinchemmers plaats drie opnieuw in handen.

BrandLeegstandeWoningWestendorp.jpeg

Brand in leegstaande woning Westendorp, oorzaak nog onbekend

In een leegstaande woning in Westendorp is zaterdagmiddag brand uitgebroken. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

BotsingAalten.jpeg

Twee auto’s botsen op kruising in Aalten

Twee auto’s zijn zaterdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Aalten. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Er raakte niemand gewond.