Ulft, Nederland
Terug

Internationaal volleybaltoernooi in Doetinchem

a69b0f747d8995084bc2cff5a8788144.jpg

Als voorbereiding op het nieuwe seizoen vindt komend weekend de eerste editie van het Active Living Orion Invitation Tournament plaats in Doetinchem. Naast de Doetinchemse thuisploeg doen ook ploegen uit Duitsland, België en Frankrijk mee aan het vriendschappelijke toernooi.

Redactie REGIO8 |
Volgens Orion zijn er met Energiequelle Netzhoppers KW-Bestensee (Duitsland), Tectum Achel (België) en Grand Nancy Volley-Ball (Frankrijk) Europese topteams gestrikt voor het vriendschappelijke toernooi. Naast een voorbereiding op het nieuwe seizoen, zien de Doetinchemmers het ook als kans om zich te presenteren aan het Achterhoekse publiek. Zowel op zaterdag als zondag vinden de Best of Five-wedstrijden plaats in de Topsporthal. Toegang voor het publiek is gratis.

Orion is de voorbereiding op het nieuwe seizoen in augustus gestart, nadat het vorige seizoen zonder landstitel en bekerwinst als een nachtkaars uitging. Vorige week woensdag ging het oefenduel met Powervolleys Düren met 3-1 in sets verloren. Naast het vriendschappelijke toernooi, speelt de ploeg van trainer Dirk Sparidans ook nog oefenwedstrijden tegen onder meer Lindemans Aalst (België) en SSS Barneveld.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

FrankDaamenpand.jpeg

Verbouwing Frank Daamen pand in Ulft ruim drie ton duurder

Het lijkt erop dat de verbouwing van het Frank Daamen pand in Ulft een stuk duurder wordt dan gepland. Bovenop het eerder vastgestelde budget van 1,23 miljoen euro komen vermoedelijk nog eens 348.738 euro.

WhatsApp Image 2026-02-06 at 22.34.42.jpeg

De Graafschap overtuigt met klinkende overwinning: Eggens grote man

De eerste overwinning van 2026 voor De Graafschap is een feit. Op een volle Vijverberg werd vrijdagavond overtuigend met 4-0 gewonnen van Jong Ajax. Matchwinner: nieuwkomer Nils Eggens.

MelissaPeperkoek0.jpg

Snowboardster Peperkamp uit Zelhem bijna klaar voor tweede Olympische Winterspelen

De Olympische Winterspelen barsten voor Nederland bijna los. De Achterhoekse troef in de Italiaanse sneeuw is Melissa Peperkamp. De snowboardster uit Zelhem verheugt zich op Big Air, maar vooral het onderdeel Slopestyle.

04 Politie0.png

Politie neemt zakken vol mogelijk gestolen spullen in beslag bij arbeidsmigranten in Ulft

De politie heeft donderdagavond meerdere plastic zakken vol met vermoedelijk gestolen spullen in beslag genomen uit een woning aan de Schoolstraat in Ulft. In de woning wonen arbeidsmigranten.

WhatsApp Image 2026-02-06 at 12.26.13 (3).jpeg

Primeur voor carnavalskrakergala: artiesten uit hele land vinden weg naar Ulft

Dat het Kachelhöltjes Carnavalskraker Trofee Gala van REGIO8 en Iseldonk al lang niet meer alleen voor de Achterhoek is, werd donderdagavond tijdens de vierde editie van het evenement duidelijk. Sommige deelnemers hebben zelfs ruim twee uur in de auto gezeten om erbij te kunnen zijn.

WhatsApp Image 2026-02-06 at 11.36.59.jpeg

Weerboer Gerrit Vossers verwacht een droog weekend met zachte temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit de Kemperplas in Vethuizen voorspelt de weerboer een zacht en droog weekend.