gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

IJsselring brengt lach op gezicht Siri Worm

269199d03abae2da3af8e9bdd529d0d1.jpg
Redactie REGIO8 |

"Het is mooi dat je als speelster in deze mooie stad wordt gewaardeerd voor je sport", aldus een vereerde Siri Worm. Zelf maakt de voetbalster geen onderdeel uit van de selectie van de Oranjedames. Ondanks een wrange bijsmaak, genoot de 25-jarige voetbalster van haar bijdrage aan het WEURO in haar eigen stad. "Het is een uniek evenement in mijn tak van sport", vindt Worm. "Helaas is het voor mij een teleurstelling dat ik niet geselecteerd ben, maar ik ben wel blij dat ik een bijdrage kan leveren in het ontwikkelen van het vrouwenvoetbal."

De beslissing om Worm niet op te nemen in de WEURO-selectie was voor de Doetinchemse een hard gelag. De voetbalster was net gerevalideerd van een zware knieblessure en leek op de weg terug. "Een zware teleurstelling", aldus Worm. "Ik heb het er ook echt heel moeilijk mee gehad, maar op een gegeven moment leer je omgaan met teleurstellingen en moet je toch weer vooruit kijken. Bij mij is het nu een beetje geland."

WEURO staat voor de deur

Burgemeester Mark Boumans mocht de IJsselring omdoen bij Worm. "Dat is met name voor haar zelf heel zuur, want ze zat er heel dichtbij", aldus de burgemeester over de selectie van de Oranjedames. "Ik hoop natuurlijk dat ze wel bij de wedstrijden in Doetinchem is om met ons te kijken." Worm durft die belofte niet te maken: "Ik weet niet of ik nog een EK toe kan kijken, dat zou denk ik te pijnlijk zijn. Ik hoop wel dat ik in aanloop naar het EK belangrijk kan zijn als ambassadrice van de stad."

Naast de ring voor voetbalster Worm, worden er deze zomer nog twee IJsselringen uitgereikt aan personen die zich in hebben gezet voor het WEURO. Het voetbaltoernooi gaat voor Doetinchem op zondag 16 juli van start met de wedstrijd tussen Denemarken en België.

Foto: REGIO8

Lees ook

vvvgra.jpg

De Graafschap geeft zege in blessuretijd uit handen bij VVV

De Graafschap is zaterdag niet verder gekomen dan een 3-3-gelijkspel bij laagvlieger VVV in Venlo. Na de officiële speeltijd stonden de Superboeren nog met 1-3 voor, maar die stand werd in de blessuretijd compleet weggegeven.

brug.png

Nettelhorsterbrug in Lochem geopend: maandag pas open voor verkeer

De Nettelhorsterbrug in Lochem is zaterdagmiddag officieel geopend. Veel inwoners kwamen een kijkje nemen en konden meteen zelf de brug op lopen. Ook werd tijdens de opening kort stilgestaan bij de twee personen die om het leven kwamen tijdens het bouwen van de brug.

588ee6ab-5462-4b4f-83b4-45296cd6d178 (002).jpeg

Achterhoekse vriendinnen runnen eenmalig bar in Zeddam: ‘Wie weet een carrièreswitch’

Vijf vriendinnen uit de Achterhoek staan zaterdag 18 april achter de bar in café Tapperij 2A in Zeddam. Tijdens een bijzondere wedstrijd draait elk team van vijf personen een volledige avond achter de tap en is verantwoordelijk voor de complete barbediening. Het team dat het beste presteert, wint tien procent van de omzet.

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.