gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Huntenpop haalt hardcoreheld en songfestivalinzending naar Ulft

1a27365684208e78d23603045877474a.jpg

De organisatie van Huntenpop heeft vrijdagmiddag nieuwe namen voor de 34e editie van het festival bekendgemaakt. In het rijtje namen staan onder andere de Nederlandse songfestival-inzending Claude en de dj’s Paul Elstak en La Fuente.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
‘Wat een heerlijke dag om nieuwe namen voor de 34e editie van Huntenpop de wereld in te slingeren’, zo begint Huntenpop vrijdag de aankondiging van de nieuwe lijst met artiesten. Naast Claude, Paul Elstak en La Fuente zijn onder andere Miss Montreal en band De Niemanders, waar ook azc-bewoners in spelen, toegevoegd aan het programma. ‘De line-up is nog niet helemaal compleet, dus houd ons in de gaten voor de laatste nieuwe namen’, aldus de organisatie.

Eerder werden al de namen van de Duitse popster Nena, Chef’Special en de Bankzitters aangekondigd. Ook Henk Wijngaard, Het Goede Doel en de mannen van Boh Foi Toch staan op het Achterhoekse festival. Huntenpop vindt dit jaar plaats op 22 en 23 augustus op het DRU Park in Ulft.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-10 at 20.02.19.jpeg

Oppermachtig Orion Stars grijpt derde landstitel op rij in Doetinchem

Orion Stars heeft zondagmiddag in een uitverkochte Saza Topsporthal de vijfde landstitel uit de clubgeschiedenis veroverd. Tegen het Groningse Lycurgus waren de Doetinchemmers oppermachtig: met een overtuigende 3-0 zege stelde Orion bovendien de derde landstitel op rij veilig.

WhatsApp Image 2026-05-09 at 22.33.41.jpeg

Achterhoekse remontada blijft uit: De Graafschap weer snel uit play-offs

De Graafschap is er niet in geslaagd om de verloren wedstrijd van afgelopen woensdag tegen Almere City (3-1) in eigen huis om te keren. Op een uitverkochte De Vijverberg werd het 2-2, met uitschakeling en dus een achtste seizoen in de Keuken Kampioen Divisie als gevolg.

OrionstarsTraining10.jpg

Orion wil titel in eigen huis binnenhalen: 'Iets moois neerzetten in een uitverkocht huis'

Orion Stars kan zondag de landstitel prolongeren door in de eigen SaZa Topsporthal te winnen van Lycurgus Groningen. De Doetinchemmers waren in de eerste twee wedstrijden van het vijfluik al te sterk voor de Groningers. Er werd met 3-2 en 1-3 gewonnen. Sterkhouder Jannes van der Ham blikt vooruit op de titelwedstrijd.

WhatsApp Image 2026-05-08 at 17.04.06.jpeg

'Alles voor die ene G': Superboer laat liefde voor club én zoons tatoeëren

Wesley Vervuren (36) is De Graafschap-supporter in hart en nieren. De liefde voor zijn club heeft hij sinds kort in een kunstwerk vereeuwigd op zijn lichaam. De Superboer die met zijn zoons Gilano (14) en Giovanni (10) uit- en thuiswedstrijden bezoekt, vertelt over de tattoo en de betekenis.

GrenscontrolNL20.jpg

Asielminister: niet meer aan de grens controleren

Asielminister Bart van den Brink wil de regels voor grenscontroles versoepelen. De Koninklijke Marechaussee gaat na september niet meer aan de grens controleren als het aan de CDA-minister ligt, maar gaat gebruikmaken van mobiele controles.

VBFRAALM0.jpg

De Graafschap gelooft in Achterhoeks mirakel: ‘Alle vertrouwen dat we verdergaan’

De Graafschap speelt zaterdag een cruciale duel tegen Almere City FC. Afgelopen woensdag werd op bezoek in het Yanmar stadion met 3-1 verloren. De Superboeren moeten de rug zien te rechten op de eigen Vijverberg, om zicht te houden op promotie naar de Eredivisie.