gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Historisch toernooi voor beachvoetballers

46485758b94603b5b7e6833792a19cfb.jpg
Redactie REGIO8 |

“We krijgen nu de kans om naar de Eredivisie te gaan, en dat is wel het doel”, vertelt Emir Tiganj van de Achterhoekse beachvoetballers. Door de goede prestaties op het bekertoernooi in Schiedam, waar de halve finale werd bereikt, kreeg het team een ticket. “Niemand had verwacht dat wij daar bij de laatste vier zouden komen, dus nu zijn we eigenlijk een gevaarlijke outsider.” Doelman Jaap Omvlee kan het niveau niet goed inschatten. “Vooraf weten we niet echt wat ons te wachten staat”, aldus de doelman, die op het veld keept voor hoofdklasser DFS uit Opheusden. “Maar we willen graag in de Eredivisie uitkomen en daar gaan we alles voor doen.”

BSC Dutch Scorpions is een bonte verzameling spelers met veel nationaliteiten. “Er komen wat jongens van heinde en verre”, weet ook doelman Omvlee. “Twee jongens zijn Senegalees international op het strand, dus we hebben wel een leuk clubje bij elkaar, maar we vertegenwoordigen de Achterhoek en Doetinchem.” De spelers moeten naast wat communicatieproblemen, ook dealen met het tropisch hete zand. “Ik heb er wel een aantal blaren aan overgehouden”, vertelt Tiganj lachend. “Maar je wilt winnen dus je gaat erdoorheen.”

Foto: Maarten Omvlee

Lees ook

NormaalLochem0.png

Concert Normaal in Openluchttheater Lochem binnen enkele minuten uitverkocht

Het concert van Normaal in Lochem was binnen enkele minuten uitverkocht. De Achterhoekse band speelt op Hemelvaartsdag 14 mei in het openluchttheater. De reguliere kaartverkoop ging vrijdagochtend van start.

Bijna 3.200 euro opgehaald met sponsorloop voor afgebrande sporthal Lochem

Basisschool De Vennegötte in Lochem heeft woensdagochtend bijna 3.200 euro ingezameld voor de afgebrande sporthal van tafeltennisvereniging LTTC De Toekomst. Het bedrag werd opgehaald met een sponsorloop die door de school werd georganiseerd.

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.

VanKeukentafelNaarKieslijstWormgoor.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Betsy en Marijn Wormgoor in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Betsy en Marijn Wormgoor, samen op de kieslijst van GroenLinks-PvdA in Berkelland.