gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Het Balrijk neemt afscheid, Bart Meijer nieuwe dj bij REGIO8

fc027839f991c6de9e2da12f2cc27e4e.jpg

Dj Bart Meijer is de opvolger van Balthazar van Puffelen in de middagprogrammering van radiozender REGIO8. Vanaf dinsdag heeft hij elke werkdag tussen 14.00 uur en 18.00 een eigen programma, maar vrijdag volgt eerst de allerlaatste uitzending van Het Balrijk.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Op Goede Vrijdag, 29 maart, heeft dj Balthazar van Puffelen na veertig jaar de allerlaatste uitzending van het programma Het Balrijk. Die dag zullen allerlei bijzondere gasten uit het verleden acte de présence geven. Denk aan oud-collega’s vanuit REGIO8 en voorganger Optimaal FM, maar ook uit de Keizerstad FM- en Radio10-tijd van de Doetinchemse dj. Overigens is Balthazar nog wel voor andere programma’s te horen op REGIO8. Hij blijft betrokken bij Get A Grip (elke werkdag) en Okidoki Radio (maandagavond).

Vanaf dinsdag neemt Bart Meijer het middagprogramma op radiozender REGIO8 over. “Met een indrukwekkende achtergrond in presentatie en stemwerk, voegt hij een dynamiek toe aan het team van REGIO8”, laat directeur Peter Berendsen namens REGIO8 weten over de nieuwe dj. Meijer heeft jarenlange ervaring als programmamaker bij verschillende radiostations en als nieuwslezer op Omroep Gelderland.
0c8df0ff29d7815f4261f54032485c0f.jpg

Lees ook

Oversteek SC Varsseveld groen vak.jpg

Posters en groene vakken voor veilige oversteek bij sportclub Varsseveld

De oversteek naar sportclub Varsseveld blijft een aandachtspunt volgens het bestuur van de voetbalclub. Met een veiligheidscampagne worden nieuwe maatregelen genomen om het kruispunt tussen de Terborgseweg (N818) en de Westelijke Oude Aaltenseweg veiliger te maken.

WhatsApp Image 2026-04-14 at 14.48.13.jpeg

Vrouw valt van fiets en raakt gewond in Doetinchem

Bij een ongeval met een fiets in Doetinchem is een vrouw gewond geraakt. De fietser kwam ten val doordat zij moest uitwijken.

Reuven Niemeijer (2).jpg

De Graafschap is aanvoerder en topscorer Reuven Niemeijer kwijt in de laatste twee competitiewedstrijden

In de wedstrijd tegen VVV-Venlo viel de aanvaller uit na een blessure aan zijn onderbeen. Na onderzoek in het Rijnstate Ziekenhuis is de conclusie getrokken dat “Niemeijer in ieder geval de laatste twee duels in de reguliere competitie aan zich voorbij moet laten gaan”, meldt De Graafschap in een bericht.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Weer asbest gevonden bij sloop zalencentrum: school in Halle later klaar

Bij de sloop van partycentrum Nijhof in Halle is weer asbest gevonden. Dat meldt de gemeente Bronckhorst. De vondst werd gedaan bij de laatste fase van de sanering, in de fundering. "Dat hadden we niet voorzien", laat de gemeente weten.

VORDEN 112 geblurd.jpg

Auto raakt van weg in Vorden: één gewonde

Op de Hengeloseweg (N316) bij Vorden vond maandagmiddag een verkeersongeval plaats. Een auto raakte in de berm, waarna de bestuurder werd meegenomen met de ambulance.

Tanken10.jpg

Goedkope brandstof over de grens: Duitse regering verlaagt prijzen met 17 cent per liter

In Duitsland wordt tanken een stuk goedkoper dan in Nederland. De Duitse regering besloot vanmorgen, maandag 13 april, om de brandstofbelasting voor benzine en diesel tijdelijk met zeventien cent per liter te verlagen. De maatregel geldt voor een periode van twee maanden en is bedoeld om burgers te helpen bij de stijgende energieprijzen. De maatregel levert inwoners en bedrijven een kostenbesparing van 1,6 miljard euro op.