gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Het Balrijk neemt afscheid, Bart Meijer nieuwe dj bij REGIO8

fc027839f991c6de9e2da12f2cc27e4e.jpg

Dj Bart Meijer is de opvolger van Balthazar van Puffelen in de middagprogrammering van radiozender REGIO8. Vanaf dinsdag heeft hij elke werkdag tussen 14.00 uur en 18.00 een eigen programma, maar vrijdag volgt eerst de allerlaatste uitzending van Het Balrijk.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Op Goede Vrijdag, 29 maart, heeft dj Balthazar van Puffelen na veertig jaar de allerlaatste uitzending van het programma Het Balrijk. Die dag zullen allerlei bijzondere gasten uit het verleden acte de présence geven. Denk aan oud-collega’s vanuit REGIO8 en voorganger Optimaal FM, maar ook uit de Keizerstad FM- en Radio10-tijd van de Doetinchemse dj. Overigens is Balthazar nog wel voor andere programma’s te horen op REGIO8. Hij blijft betrokken bij Get A Grip (elke werkdag) en Okidoki Radio (maandagavond).

Vanaf dinsdag neemt Bart Meijer het middagprogramma op radiozender REGIO8 over. “Met een indrukwekkende achtergrond in presentatie en stemwerk, voegt hij een dynamiek toe aan het team van REGIO8”, laat directeur Peter Berendsen namens REGIO8 weten over de nieuwe dj. Meijer heeft jarenlange ervaring als programmamaker bij verschillende radiostations en als nieuwslezer op Omroep Gelderland.
0c8df0ff29d7815f4261f54032485c0f.jpg

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-22 at 15.01.56.jpeg

De Graafschap

De Graafschap moet meerdere erkennen tegen toekomstig eredivisionist ADO Den Haag

Het recent naar de Eredivisie gepromoveerde ADO Den Haag kwam op bezoek op de Vijverberg en nam de punten mee naar de Hofstad: Het werd 1-2 in Doetinchem. Met deze stand blijft ADO Den Haag koploper en blijven de Superboeren op 52 punten staan.

lochem gemeentehuis0.jpg

Lochem wil ouderenzorg en wonen op elkaar afstemmen

De gemeente Lochem wil binnenkort aan de slag met plannen om wonen en zorg beter op elkaar af te stemmen. Ouderen staan daarbij centraal. Het doel is dat inwoners zo lang mogelijk zelfstandig kunnen blijven wonen, met voldoende passende woningen en goede zorgmogelijkheden.

De Achterhoek in en uit: extra reistijd door wegwerkzaamheden rond Zutphen

Automobilisten van en naar de Achterhoek moeten de komende weken rekening houden met extra reistijd door werkzaamheden aan provinciale wegen rond Zutphen. Vooral tussen 20 april en 15 mei 2026 wordt forse verkeershinder verwacht, omdat dan tegelijk wordt gewerkt aan de N348 en de N314.

Strijd om zwembad Elten op scherp: ‘Sluiting is geen optie’

Meer dan duizend bezoekers per week, een belangrijke rol voor zwemles en gezondheid, en toch staat het Burgerbad in Elten onder druk. Een groeiende groep inwoners verzet zich via een petitie tegen sluiting, terwijl de gemeente Emmerich waarschuwt dat een tweede zwembad financieel heel moeilijk haalbaar is.

Stemmen0.png

Meekijken, vastlopende scootmobiels en opvallende posters: dit gebeurde er in Achterhoekse stemlokalen

In de week van de gemeenteraadsverkiezingen kijken we nog één keer terug. De stemmen zijn geteld, zelfs op kandidaatniveau, en ook alle verslagen vanuit de stemlokalen zijn inmiddels openbaar. Daarin staan opvallend veel bijzondere en soms ongemakkelijke situaties.

WhatsApp Image 2026-03-20 at 15.35.22.jpeg

Brand in houtkachel Borculo: geen gewonden

Bij een houtbedrijf aan de Parallelweg in Borculo woedde vrijdagmiddag een brand. De brandweer kwam ter plaatse, er waren geen gewonden.