Ulft, Netherlands

Harde botsing tussen vrachtwagen en auto bij afrit A18 in Wehl

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Bij een aanrijding bij het A18 Bedrijvenpark in Wehl is woensdagavond een persoon gewond geraakt. De wegen rondom het kruispunt zijn tijdelijk afgesloten geweest.
Redactie REGIO8 | 5 december 2024 09:40 | Aangepast op 5 december 2024 09:40
Het ongeval vond rond 18.00 uur plaats op de kruising van de Weemstraat en de afrit van de A18. Een vrachtwagenchauffeur die vanaf de snelweg kwam, botste hard met een bestuurder van een personenauto die vanaf Wehl richting Kilder reed. Vermoedelijk is een van beide bestuurders door een rood verkeerslicht gereden, wat leidde tot een forse aanrijding.

Door het ongeval waren de wegen rondom het kruispunt tijdelijk afgesloten. Het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel heeft alle inzittenden nagekeken. Een inzittende van de auto is voor controle naar het ziekenhuis gebracht.

Lees meer over:

112Achterhoek-Nieuws|A18|Wehl|

Meest gelezen

Dit is de route van Koningsdag 2025 in Doetinchem

Nick Hermsen | Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 22 jan 2025 17:10

Lees ook

Schuurtje naast leegstaand pand in Harreveld verwoest door brand

In een schuurtje naast een leegstaand pand in Harreveld is woensdagavond brand ontstaan. Bij de bran...

Overleden persoon op camping blijkt 38-jarige man uit Hengelo (O)

De man die dinsdagochtend dood werd aangetroffen op camping De Goldberg in Vorden, is geïdentificeer...

Fietser aangereden door automobilist in Didam

Een fietser is maandagmiddag door een automobilist aangereden in Didam. Het slachtoffer is nagekeken...

Automobilist botst op lantaarnpaal in Doetinchem

Bij een eenzijdig ongeval met een auto in de Doetinchemse wijk De Huet zijn vrijdagmiddag geen perso...

Buurt AED Wehl wil ook in de buurtgemeenten meer aan de slag

Buurt AED Wehl zet zich al langer in om de hartveiligheid in Wehl en omliggende gebieden te vergrote...

Automobilist vlucht na ongeval in Doetinchem

Een bestuurder die dinsdagavond een ongeluk veroorzaakte in Doetinchem, is daarna op de vlucht gesla...