gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Grote controle op recreatiepark in Aalten

20998137ea408668484b4bbbda3f1538.jpg

De gemeente voert donderdag samen met de politie een integrale controle uit op recreatiepark Karpermeer in Aalten. Doel is controleren of er sprake is van illegale bewoning van het recreatiepark.

Redactie REGIO8 |
“De campings en recreatieparken in Aalten zijn slechts bedoeld voor gebruik door toeristen en recreanten voor recreatief verblijf”, zo laat de gemeente weten. “Er zijn aanwijzingen dat er wordt gewoond op campings en recreatie¬terreinen. Doel van vandaag (donderdag, red.) is het controleren op dergelijke ongewenste woonsituaties en mogelijke andere misstanden. Tijdens de actie worden onder meer de stacaravans op de locatie bezocht. Ook wordt iedereen die het terrein verlaat gecontroleerd. Dit wordt uitgevoerd door medewerkers van de gemeente, maar ook de politie is aanwezig.

De controle komt voort uit het project Ariadne van de provincie. Dit project helpt gemeenten bij het voorkomen en bestrijden van ondermijnende activiteiten rond vakantieparken. Zo werd eerder een soortgelijke actie uitgevoerd op camping De Zonnehoek in Sinderen. Daarbij kwamen weinig misstanden naar voren, wel bleek dat een deel van de recreatiewoningen werd gebruikt voor tijdelijke bewoning.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Loraine van Aalten.jpg

Doetinchemse Loraine (27) deelt haar verhaal in Over Mijn Lijk

Het leven van de 27-jarige Loraine van Aalten uit Doetinchem ziet er al enkele jaren anders uit dan dat van veel leeftijdsgenoten. In 2023 kreeg ze te horen dat ze eierstokkanker heeft en niet meer beter wordt. Om dat verhaal te delen met zoveel mogelijk mensen, is de Doetinchemse een van de deelnemers aan het seizoen van het BNNVARA-programma ‘Over mijn Lijk’.

685024511_1388645903305468_2465330173477600560_n.jpg

Brandweer Bergh helpt bij blussen natuurbrand ’t Harde

Brandweer Bergh heeft afgelopen avond en nacht geholpen met het bestrijden van de grote natuurbrand op een militair oefenterrein in ’t Harde. De Achterhoekse spuitgasten zijn inmiddels weer terug.

KinderboerderijDidam0.jpg

Beschimmeld eten en hondenpoep; kinderboerderij Didam klaar met dumpingen

Vrijwilligers van de kinderboerderij in Didam zijn boos. Keer op keer worden er dingen over het hek gegooid en daarmee bij de dieren gedumpt. Van beschimmeld eten tot hondenpoep en zelfs extra dieren. De maat is vol, dus gooien ze nu camerabeelden online om een dader op te sporen.

Ankersmid0.jpg

Hengeloër Ankersmid rijdt eerste én laatste keer Superbike op Varsselring: ‘Doodzonde’

Het Bronckhorster dorp Hengelo staat aan de vooravond van de jaarlijkse wegraces op de Varsselring. Voor Hengeloër Wesley Ankersmid krijgt het raceweekend een bijzonder karakter: de coureur maakt zijn debuut in de Superbike-klasse, terwijl dat meteen zijn laatste keer is. De klasse verdwijnt namelijk uit het International Road Racing Championship.

KERKETTEN0.jpg

Martinuskerk Etten komt met noodkreet: ‘Volstrekt onhaalbaar!’

De pas geopende Martinuskerk in Etten heeft een noodkreet gestuurd naar het college van de gemeente Oude IJsselstreek. Het bestuur van Stichting Erfgoed Martinuskerk zegt dat de huidige vergunningen en handhavingsmaatregelen het goed kunnen draaien van de kerk onder druk zetten. Volgens hen zijn de geluidsnormen ‘volstrekt onhaalbaar’ en beperken de regels de mogelijkheden flink.

Europabrug0.png

Onderhoud aan Europabrug Doetinchem: flinke hinder door werkzaamheden tot half juni

Weggebruikers die regelmatig over de Europabrug in Doetinchem rijden, moeten in mei en juni rekening houden met flinke hinder. De brug krijgt namelijk een flinke opknapbeurt. Daarbij wordt de weg op de brug meerdere keren deels of volledig afgesloten voor het verkeer.