gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Gravenberch eerste aanwinst De Graafschap

d99ba2039fa8c252f3c175e6e441163d.jpg

De Graafschap heeft Danzell Gravenberch als eerste aanwinst voor het nieuwe seizoen gepresenteerd. De 27-jarige aanvaller komt over van Sparta Rotterdam en tekent een contract voor twee seizoenen in Doetinchem.

Redactie REGIO8 |
“Met Danzell halen wij een fysiek sterke aanvaller in huis”, laat manager voetbalzaken Peter Hofstede weten. “Wij denken dat hij goed past in de manier van spelen die wij voor ogen hebben.” De aanvaller is de oudere broer van Ajax-middenvelder Ryan Gravenberch. “Toen De Graafschap zich meldde was ik direct enthousiast”, laat de aanwinst weten in reactie op zijn overstap. “Ik kijk uit naar het spelen in een goed gevulde Vijverberg. Na de vakantie gaan wij ons opmaken voor een spannende competitie met veel grote clubs.”

Gravenberch doorliep de jeugdopleiding van Ajax. Vervolgens speelde hij in binnen- en buitenland voor een hele rits aan clubs. Zo kwam de aanvaller onder meer uit voor NEC Nijmegen, FC Dordrecht, het Engelse Reading FC, KSV Roeselare in België, TOP Oss en FC Dordrecht. Het afgelopen seizoen speelde hij in de eredivisie voor Sparta en kwam hij tot vier doelpunten.

Foto: De Graafschap media

Lees ook

Fristivoordeschapen0.jpg

Het houdt niet op bij kinderboerderij Didam: lammetje krijgt drinkyoghurt

Na beschimmeld eten, hondenpoep en zelfs gedumpte dieren binnen de hekken van kinderboerderij Didam, is er nu een nieuw dieptepunt bereikt. Op camerabeelden is te zien hoe een ouder en een kind drinkyoghurt aan een lammetje geven. In dit geval kon er nog ingegrepen worden.

__2.jpg

Doetinchem wil Spoorzone transformeren tot groen stadsdistrict met duizenden woningen

De Spoorzone in Doetinchem moet een compleet nieuw stadsdeel met duizenden woningen en werkplekken worden. Als het aan gemeente Doetinchem ligt, verandert het gebied in de komende jaren in ‘het nieuwe visitekaartje’ van de stadsgemeente.

Verkeersbord wegafsluting.jpeg

Gemeente Lochem start herinrichting Ampsenseweg: 'Ook verkeersveiligheid verbeteren'

De gemeente Lochem start vanaf volgende week aan de herinrichting van de Ampsenseweg in Lochem. De weg wordt in delen afgesloten.

ICER IJzer.png

Oude IJsselstreek trekt portemonnee voor opslag collectie IJzermuseum Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek springt financieel bij om te voorkomen dat de collectie van het Nederlands IJzermuseum tussen wal en schip raakt. Het college trekt 20.000 euro uit voor de opslag van de collectie én een onderzoek naar welke stukken echt museumwaardig zijn.

WhatsApp Image 2026-05-23 at 15.00.16.jpeg

De Graafschap Vrouwen gehuldigd op festival Achterland

Onder luid applaus betraden de speelsters en staf van De Graafschap Vrouwen zaterdagmiddag het podium van Festival Achterland. Daar werd het team feestelijk gehuldigd na het historische seizoen waarin promotie naar de eredivisie werd afgedwongen.

Screenshot 2026-05-23 09.29.02.png

Festival Achterland viert 15 jaar feest in Doetinchem

Achterland viert van donderdag tot en met maandag de vijftiende editie van het festival aan de Oude IJssel in Doetinchem. Dit jaar is er voor het eerst een brug over het water en die valt volgens de organisatie in de smaak. De vrijdagavond was bomvol.