Ulft, Netherlands

Gewonde na mislukte inhaalpoging tussen Ruurlo en Zelhem

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl
Een automobiliste is woensdagochtend gewond geraakt bij een ongeval op de weg tussen Ruurlo en Zelhem. Het ging mis toen ze een andere auto wilde inhalen.
Redactie REGIO8 | 3 juli 2024 10:08 | Aangepast op 3 juli 2024 10:08
Het ongeluk gebeurde rond 09.00 uur op de N315. Allebei de bestuurders reden vanuit Ruurlo richting Zelhem toen het misging. Vermoedelijk wilde de achterste bestuurster haar voorganger inhalen. Ze raakte daarbij de auto, die daardoor aan de linkerzijde van de weg de berm in schoot. Daar botste het voertuig op een verkeersbord en kwam daarna tot stilstand.

De automobiliste die probeerde in te halen, schoot aan de andere kant de weg af. Daar kwam ze tegen een boom tot stilstand. Zij is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Allebei de voertuigen raakten flink beschadigd en moesten worden afgesleept. Het overige verkeer ervaart flinke hinder van het ongeval.

Lees meer over:

112Achterhoek|Ruurlo|Zelhem|

Lees ook

Jonge kinderen worden niet opnieuw gehoord in zedenzaak Zelhem

De kinderen die mogelijk seksueel misbruikt zijn in het zwembad in Zelhem hoeven niet opnieuw hun ve...

Fietsster komt met de schrik vrij na aanrijding in Zelhem

Een fietsster is woensdagochtend met de schrik vrijgekomen na een botsing met een automobiliste in Z...

Automobilist belandt in berm nabij Zelhem

Een automobilist is dinsdagavond rond 23.00 uur van de weg geraakt op de N315, ter hoogte van de Ruu...

Middeleeuwse resten gevonden bij archeologisch onderzoek in Zelhem

De bouw van woonwijk Het Loo in Zelhem is afgelopen weekend van start gegaan. De toekomstige bewoner...

Doorboren van gasleiding verstoort werkzaamheden aan Ambachtsweg in Zelhem

Bij werkzaamheden aan de Ambachtsweg in Zelhem is dinsdagmiddag een gaslekkage ontstaan. Tijdens de ...

Rollators in de polonaise: Reurpop nodigt honderden ouderen uit om feest te vieren

Zondagochtend veranderde Reurpop in Ruurlo even in een waar danspaleis voor de 65-plusser. Tientalle...