Ulft, Netherlands

Geen gewonden bij zware aanrijding in Doetinchem

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Bij een zware aanrijding op de Oostelijke Randweg in Doetinchem zijn zondagavond geen gewonden gevallen. Het overige verkeer ondervond enige hinder.
Redactie REGIO8 | 30 december 2024 09:31 | Aangepast op 30 december 2024 09:31
Het ongeval gebeurde rond 18.15 uur op de kruising van de Terborgseweg en de Oostelijke Randweg. Twee personenauto’s kwamen hard met elkaar in botsing. Beide bestuurders gaven aan dat ze groen licht zagen bij het verkeerslicht. Een van de bestuurders wilde vanuit de stad de Terborgseweg oversteken, terwijl de andere over de Oostelijke Randweg onderweg was richting Zelhem.

Bij de aanrijding ontstond veel schade aan beide voertuigen. De inzittenden van de auto’s kwamen met de schrik vrij. Het overige verkeer ondervond enige hinder van de aanrijding. Beide auto's moesten worden afgesleept.

Lees ook

Twee parkeerplekken in Doetinchem alleen nog beschikbaar voor vergunninghouders

Bezoekers van de binnenstad van Doetinchem moeten vanaf 17 februari een stukje verder lopen. De park...

Doetinchem aan de slag met beruchte rotondes: 'Ik denk niet dat iemand geschrokken is'

Doetinchem kreeg het advies om vijf rotondes in de centrumring te vervangen door kruispunten met ver...

Automobilist schiet over sloot in Vorden en belandt in bosjes

Bij een eenzijdig ongeval in Vorden is donderdagmiddag een automobilist met zijn voertuig in een bos...

Tegenstanders verkeersplannen Laag-Keppel kloppen aan bij Provinciehuis met zienswijzen

Dorpsraden en andere betrokkenen overhandigden donderdagochtend op het Gelderse Provinciehuis dozen ...

Automobilist eindigt met sportwagen in sloot bij Gendringen

Een automobilist is woensdagmiddag met zijn auto op de kop in een sloot in het buitengebied van Gend...

Bioloog Van der Loo krijgt lintje voor zorgen om flora en fauna: 'De burgemeester is ontzettend lang'

Biologe Henriette van der Loo uit Doetinchem is 4 februari benoemd tot lid in de Orde van Oranje-Nas...