gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Fraudeur dient schoonmaakrekening in bij vierhonderd bedrijven

8734fe829a273e1ee46cedcb945548e9

In de Duitse grensplaats Bocholt is een 29-jarige man aangehouden die aan meer dan vierhonderd bedrijven valse facturen heeft gestuurd. Hij stuurde, onder meer onder de naam van verschillende Duitse overheden, rekeningen voor schoonmaakkosten.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Een voorbeeld was een factuur die hij, zogenaamd, namens Noordrijn Westfalen stuurde. Daarin vorderde hij 289 euro voor een ‘schone binnenstad’. Hij stuurde ook valse facturen namens de grensgemeente Bocholt, onder meer naar bedrijven in Duitse steden als Aken en Duisburg. Door het bankrekeningnummer dat op de facturen stond, kon hij uiteindelijk opgespoord worden. Bij een huiszoeking is ook het nodige bewijsmateriaal gevonden.

De 29-jarige verdachte heeft zijn daden inmiddels bekend. Er is door de Duitse autoriteiten een strafrechtelijk onderzoek tegen hem ingesteld. Twee bedrijven hebben uiteindelijk de vervalste rekeningen betaald. Ze hebben hun geld wel weer teruggekregen.

Lees ook

Teun Gijselhart (2)

Oud-Superboer Gijsselhart na ruim twee maanden verhuurd door Deportivo

Teun Gijsselhart vervolgt zijn seizoen in de Verenigde Arabische Emiraten. De oud-Superboer wordt door het Spaanse Deportivo La Coruña al na 2,5 maand verhuurd aan Al Ain, waar de middenvelder hoopt op meer speelminuten.

BennieJolink30

Bennie Jolink krijgt oeuvreprijs ‘Hollandse Meester’ van Buma NL

Normaal frontman Bennie Jolink krijgt tijdens de Buma NL Awards de oeuvreprijs Hollandse Meesters. De prijs is een erkenning voor artiesten die een belangrijke bijdrage hebben geleverd aan de Nederlandstalige muziekcultuur. Onder andere André van Duin, Guus Meeuwis en Jan Smit ging Jolink voor.

BoerenprotestArnhem0

Honderden boeren bij provinciehuis Arnhem: ‘We hopen statenleden te beïnvloeden’

Nadat verschillende Achterhoekse gemeenten een bezoekje van de boeren konden verwachten, trokken honderden boeren met tientallen trekkers en één koe woensdag naar het provinciehuis in Arnhem. Dit keer ging het niet per se over de brief van Van Essen, maar vooral over provinciale plannen die de boer raken.

Esmée Veldhuis

Een monotone maar duidelijke vingerwijzing aan het adres van Samen voor Berkelland

ANALYSE / Hoho! Het zijn niet zijn woorden. Zo verdedigt André Stoltenberg zich, met beide handen in de lucht, op de kritiek aan zijn adres. “Maar ik vertrouw Esmée volledig.” Die reactie legt de spagaat van het raadslid van Samen voor Berkelland (SvB) pijnlijk bloot.

HilltopHowlers0

Hendrik Jan Lovink stopt opnieuw met band: Na 12 jaar einde Hilltop Howlers

Na twaalf jaar komt er een einde aan de Achterhoekse band Hilltop Howlers. Nadat eerder Jovink & de Voederbietels, de band waarin Hendrik Jan Lovink jarenlang actief was, er mee stopte, valt nu ook het doek voor de band die Lovink later oprichtte.

IllegaalVuurwerk0

Zwaar illegaal vuurwerk onderschept bij Ulft, meerdere verdachten aangehouden

De politie heeft onder meer in Ulft een transport met zwaar illegaal vuurwerk onderschept. Het maakte deel uit van een groot onderzoek naar de invoer en handel in illegaal vuurwerk. Tijdens meerdere acties werd in totaal 3800 kilo vuurwerk in beslag genomen.