Ulft, Netherlands

 

Fietser aangereden op rotonde in Doetinchem

Een fietser is zondagmiddag aangereden door een automobiliste bij een rotonde in Doetinchem. Niemand is bij het incident gewond geraakt.
Redactie REGIO8 | 15 januari 2023 14:48 | Aangepast op 15 januari 2023 14:48
Het ongeval gebeurde toen de bestuurster van de auto een rotonde op de Plattenburgstraat wilde oprijden. Ze zag daarbij de fietser, die in de richting van de stad reed, over het hoofd met de aanrijding tot gevolg. Omstanders ontfermden zich over het slachtoffer tot een ambulance ter plaatse kwam, maar de man hoefde uiteindelijk niet mee naar het ziekenhuis.

De Plattenburgstraat was vanwege de aanrijding enige tijd afgesloten voor het overige verkeer. De fiets had na het ongeval een slag in het wiel. De auto liep slechts kleine beschadigingen op.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Doetinchem|

Meest gelezen

Negen jaar cel geëist tegen vrouw die Ben doodreed

Davie Klein Gunnewiek | 14 mrt 2023 21:48

Lees ook

Paard springt voor lesauto in Doetinchem

Een paard is zaterdag op de Keppelseweg in Doetinchem voor een lesauto gesprongen. De twintigjarige ...

Veel rookontwikkeling bij brand in Silvolde

In een kelder van een woning in Silvolde is woensdagavond een brand ontstaan. Door het vuur is veel ...

Schoorsteenbrand in woning in Doetinchem

In een woning in Doetinchem is zaterdagavond een schoorsteenbrand ontstaan. Geen van de bewoners is ...

Afzuiging in brand bij bedrijfspand in Ulft

Bij een bedrijf in Ulft is donderdagmiddag brand ontstaan in een filterinstallatie. Het personeel wi...

Automobiliste in de sloot nabij Eibergen

Een automobiliste is maandagochtend met haar voertuig in een sloot terecht gekomen bij Eibergen. Ze ...

Twee gewonden bij ongeluk in Winterswijk

Bij een ongeluk in de buurt van Winterswijk zijn donderdagavond twee personen gewond geraakt. De weg...