Ulft, Netherlands

Explosief in Doetinchem blijkt airsoft granaat, bewoners mogen terug naar woning

Het explosief dat vrijdagochtend gevonden werd bij een pand aan het Glazenmakerswegje in Doetinchem blijkt een airsoft granaat te zijn. De Explosieven Opruimingsdienst (EOD) heeft het voorwerp meegenomen, omwonenden kunnen weer terug naar hun woning.
Redactie REGIO8 | 7 juli 2023 12:16 | Aangepast op 7 juli 2023 12:16
De melding van het mogelijke explosief kwam rond 09.00 uur binnen bij de Politie. De omgeving werd gelijk ruim afgezet en meerdere omwonenden moesten hun huis verlaten. Rond de middag heeft de Politie Gelderland laten weten dat het onderzoek is afgerond.

Het voorwerp bij het pand bleek een airsoft handgranaat te zien die normaal gebruikt wordt bij de sport. "De EOD heeft het voorwerp meegenomen om hem onschadelijk te maken. Alle bewoners kunnen we weer naar hun woningen en de omgeving is niet langer afgezet", aldus de politie.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Fietsster gewond na aanrijding met auto in Doetinchem

Een fietsster is vrijdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een automobilist in Doetinchem. ...

Monumentaal hofje in Doetinchem in oude glorie hersteld

75 jaar geleden werd het inmiddels monumentale hofje Brouwerskamp in Doetinchem gebouwd. Binnen de D...

Slang ontsnapt in Doetinchem: 'Het is een onschuldig diertje'

In Doetinchem is sinds woensdagavond een slang vermist. Het gaat om een python van ongeveer een mete...

De Graafschap wint met jeugdige ploeg de stadsderby van DZC'68

De Graafschap speelde dinsdagavond de stadsderby tegen DZC’68 in aanloop naar het nieuwe seizoen. De...

'Italiaans' haventje geopend bij nieuwbouwproject Iseldoks in Doetinchem

Inwoners van het bijna voltooide nieuwbouwproject Iseldoks vierden maandagmiddag feest. De Haven en ...

Kop-staartbotsing zorgt voor chaos tussen Doetinchem en Gaanderen

Een kop-staartbotsing op de weg tussen Doetinchem en Gaanderen heeft donderdagmiddag tijdens de spit...