gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Escaperoom Doetinchem verward met Escape

f904893f93395a1bd1d4e6284de328e2.jpg

Escaperoom Doetinchem ontvangt boze reacties naar aanleiding van de uitzending van het programma Undercover in Nederland van zondag. In het programma worden misstanden bij privéclub Escape aan de kaak gesteld.

Redactie REGIO8 |
"Escaperoom Doetinchem betreurt de berichten naar voren zijn gekomen over de Escape in Doetinchem", laat eigenaar Ferdy Wissing weten. "Vanmorgen troffen wij enkele boze berichten op onze socials en in de chat van Facebook van mensen die hetzelfde denken over de situatie." De personen die deze berichten sturen halen echter de privéclub en de escape room door elkaar. Het is voor de eigenaar een lastige situatie. "Het is aan de ene kant lachwekkend en aan de andere kant behoorlijk schrijnend dat dit gebeurt", aldus Wissing. "Wij hebben geen enkele connectie met de Escape."

Hij hoopt dat mensen zichzelf beter laten informeren en hun pijlen niet meer op de escape room richten. "Via deze weg hopen wij dan ook dat mensen wat meer geïnformeerd worden en hun boosheid en frustratie bij de juiste personen zullen neerleggen", aldus Wissing. De eigenaar laat met een knipoog aan iedereen weten dat er bij de escape room enkel plek is voor escaperooms, bowlen en lasergamen. "Wij nodigen natuurlijk een ieder uit om dit zelf te ervaren."

Foto: Escaperoom Doetinchem

Lees ook

Loraine van Aalten.jpg

Doetinchemse Loraine (27) deelt haar verhaal in Over Mijn Lijk

Het leven van de 27-jarige Loraine van Aalten uit Doetinchem ziet er al enkele jaren anders uit dan dat van veel leeftijdsgenoten. In 2023 kreeg ze te horen dat ze eierstokkanker heeft en niet meer beter wordt. Om dat verhaal te delen met zoveel mogelijk mensen, is de Doetinchemse een van de deelnemers aan het seizoen van het BNNVARA-programma ‘Over mijn Lijk’.

685024511_1388645903305468_2465330173477600560_n.jpg

Brandweer Bergh helpt bij blussen natuurbrand ’t Harde

Brandweer Bergh heeft afgelopen avond en nacht geholpen met het bestrijden van de grote natuurbrand op een militair oefenterrein in ’t Harde. De Achterhoekse spuitgasten zijn inmiddels weer terug.

KinderboerderijDidam0.jpg

Beschimmeld eten en hondenpoep; kinderboerderij Didam klaar met dumpingen

Vrijwilligers van de kinderboerderij in Didam zijn boos. Keer op keer worden er dingen over het hek gegooid en daarmee bij de dieren gedumpt. Van beschimmeld eten tot hondenpoep en zelfs extra dieren. De maat is vol, dus gooien ze nu camerabeelden online om een dader op te sporen.

Ankersmid0.jpg

Hengeloër Ankersmid rijdt eerste én laatste keer Superbike op Varsselring: ‘Doodzonde’

Het Bronckhorster dorp Hengelo staat aan de vooravond van de jaarlijkse wegraces op de Varsselring. Voor Hengeloër Wesley Ankersmid krijgt het raceweekend een bijzonder karakter: de coureur maakt zijn debuut in de Superbike-klasse, terwijl dat meteen zijn laatste keer is. De klasse verdwijnt namelijk uit het International Road Racing Championship.

KERKETTEN0.jpg

Martinuskerk Etten komt met noodkreet: ‘Volstrekt onhaalbaar!’

De pas geopende Martinuskerk in Etten heeft een noodkreet gestuurd naar het college van de gemeente Oude IJsselstreek. Het bestuur van Stichting Erfgoed Martinuskerk zegt dat de huidige vergunningen en handhavingsmaatregelen het goed kunnen draaien van de kerk onder druk zetten. Volgens hen zijn de geluidsnormen ‘volstrekt onhaalbaar’ en beperken de regels de mogelijkheden flink.

Europabrug0.png

Onderhoud aan Europabrug Doetinchem: flinke hinder door werkzaamheden tot half juni

Weggebruikers die regelmatig over de Europabrug in Doetinchem rijden, moeten in mei en juni rekening houden met flinke hinder. De brug krijgt namelijk een flinke opknapbeurt. Daarbij wordt de weg op de brug meerdere keren deels of volledig afgesloten voor het verkeer.