Ulft, Nederland
Terug

Eerste delen voor nieuwe tunnel bij N18 Lichtenvoorde geplaatst

cfb8a449d212fbc826287f3e965e40a4.jpg

In Lichtenvoorde zijn de eerste tunneldelen voor de nieuwe tunnel onder de N18 geplaatst. Fietsers en voetgangers kunnen straks via de tunnel onder de provinciale weg door.

Davie Klein Gunnewiek |
De eerste prefab-tunneldelen zijn maandag geplaatst. Deze tunneldelen worden met staalkabels aan elkaar vastgemaakt. Met het aanleggen van de tunnel verdwijnt het kruispunt ter hoogte van de Zieuwentsweg. Publiek kan de werkzaamheden aan de tunnel de komende weken vanaf een tribune volgen. Langs de N18 ter hoogte van Lichtenvoorde wordt een nieuwe parallelweg aangelegd. Het verkeer rijdt via deze parallelweg naar de Richterslaan, ter hoogte van het busstation, waar een nieuw kruispunt wordt aangelegd.

Het verkeer moet nog een kleine twee weken rekening houden met omleidingsroutes. Ondanks dat het drukker is op de omliggende provinciale wegen rond Lichtenvoorde leidt de afsluiting van de N18 tot weinig problemen. De gemeente Oost Gelre zet verkeersregelaars in op drukke schoolmomenten bij IKC Het Gele Park aan de Varsseveldseweg en bij basisschool De Leeuw aan de Richterslaan. Vanaf dinsdag staat er op die tijden ook een verkeersregelaar bij het kruispunt Varsseveldseweg, Schatbergstraat en Kievitstraat voor ouders en kinderen van de Sint Jorisschool.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-13 at 10.21.18 PM.jpeg

Invallers El Kadiri en Kwint helpen De Graafschap aan zege

De Graafschap is het carnavalsweekend goed begonnen. In Eindhoven werd er met 1-2 gewonnen van Jong PSV en heroverden de Doetinchemmers de derde plek in de Eerste Divisie.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 15.32.36.jpeg

Auto vliegt in brand op N18 bij Varsseveld, niemand gewond

Op de N18 bij Varsseveld is vrijdagmiddag een voertuig in brand gevlogen. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting. Er raakte niemand gewond.

01_voorgevel.jpg

Samenwerking op ‘Campus Achterhoek’ moet onderwijs in Doetinchem versterken

De nieuwe ‘Campus Achterhoek’ krijgt steeds meer vorm. Iselinge Hogeschool en het Graafschap College willen samen een kloppend hart creëren voor mbo-, associate degree- en hbo-onderwijs in de regio. De eerste stap in die ambitie is de verhuizing van Iselinge Hogeschool naar een nieuwe vleugel, die wordt aangebouwd aan het gebouw van het Graafschap College aan de Kennedylaan. Een belangrijke ontwikkeling voor het onderwijs in Doetinchem én voor de toekomst van de hogeschool.

PlatteDroomAfl210.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken hard aan eigen droomwoning

Jonge Achterhoekers Liz Hagen, Calvin te Vaarwerk en Matthijs Hilge hebben allemaal de ambitie om in de Achterhoek hun droomhuis te realiseren. In de tweede aflevering van de driedelige serie ‘De Platte Droom’ is te volgen hoe de jongeren dit aan willen pakken.

d8e6138b-8b84-4b66-b085-b2657e7d17ae.jpg

Explosie in Eibergen: politie zoekt getuigen

Bij een gebouw aan de Hemstea in Eibergen is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosie geweest. De politie gaat ervan uit dat de ontploffing door menselijk handelen is veroorzaakt.

Gerrit6710.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een wisselvallig carnavalsweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij IKC De Wijssel in Gendringen tijdens de carnavalsviering voorspelt de weerboer een carnavalsweekend met veel gezichten.