Ulft, Netherlands

Drie Achterhoekers overleden na zwaar auto-ongeluk in Düsseldorf

Foto: REGIO8
Bij een zwaar auto-ongeluk in de Duitse stad Düsseldorf zijn drie Achterhoekers om het leven gekomen. Het ongeval gebeurde zaterdagochtend op een verkeersplein in de wijk Golzheim.
Redactie REGIO8 | 27 januari 2025 12:46 | Aangepast op 27 januari 2025 12:46
Volgens de Duitse politie verloor de 60-jarige bestuurder uit Groenlo de macht over het stuur. De auto sloeg meerdere keren over de kop en brak in stukken uiteen. De bestuurder overleed ter plekke. Een 53-jarige man uit Lichtenvoorde, een van de passagiers, bezweek later die avond in het ziekenhuis aan zijn verwondingen. Maandag maakte de politie bekend dat ook een 53-jarige vrouwelijke inzittende is overleden. Een vierde inzittende ligt nog altijd in kritieke toestand in het ziekenhuis.

Naast de inzittenden raakten ook twee voorbijgangers gewond. Een 69-jarige fietsster is inmiddels uit het ziekenhuis ontslagen. Een 54-jarige man, die bij een bushalte stond, werd geraakt door rondvliegend puin en ligt in kritieke toestand in het ziekenhuis. De Duitse politie heeft een onderzoek ingesteld naar de oorzaak van de crash. De eerste bevindingen wijzen op een interne medische noodsituatie bij de bestuurder, zonder aanwijzingen voor opzet. Het ongeval vond plaats op een druk verkeersplein dat na de crash urenlang was afgesloten voor onderzoek en bergingswerkzaamheden.

Meest gelezen

Redactie REGIO8 | 24 apr 2025 16:51

Dit is er allemaal te doen rond Koningsdag in Doetinchem

Viggo Zweverink | Syb Boumeester | 24 apr 2025 09:54

Lees ook

Canadese nabestaanden herdenken in Gendringen: ‘Alleen de Nederlanders doen dit, het is geweldig’

Tientallen Canadese doedelzakspelers, tamboers en vendeliers marcheerden woensdag door het centrum v...

Clubtopscorer Van Gilst ruilt De Graafschap in voor Heracles Almelo

Tristan van Gilst vertrekt na dit seizoen bij De Graafschap en tekent een contract tot medio 2028 bi...

Motorrijder scheurt met 189 km/u (!) over tachtigweg in Doetinchem

Een 28-jarige motorrijder is zijn rijbewijs kwijt nadat hij op dinsdag 22 april met een snelheid van...

De Verlosser van De Vijverberg! Nou ja zeg… Hoewel. Klinkt niet gek.

COLUMN /Er gaat bijna geen avond voorbij of hij schuift aan bij een talkshow op televisie. Als dé du...

Flinke schade bij woningbrand in Doetinchem

Bij een brand in een bijgebouw van een woning aan de Kolonel Wilsonstraat in Doetinchem is dinsdagmi...

130 nieuwe woningen op het Amphionpark in Doetinchem

Waar afgelopen week nog zo’n 3500 mensen stonden te feesten tijdens Koningsdag, staan over een aanta...