gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doetinchemse Sportverkiezing is op zoek naar genomineerden

e51dbc3fe4791e60c431c352b7bdb659.jpg

De organisatie van de Doetinchemse Sportverkiezing is op zoek naar kandidaten die in aanmerking komen voor een prijs. Sporters die in het jaar 2023 een bijzondere prestatie hebben neergezet kunnen vanaf maandag worden aangedragen.

Jasper Hazelaar |
Iedereen kan kandidaten opgeven die kans maken op een titel. Er worden prijzen uitgereikt in acht categorieën, waaronder de traditionele Sportploeg, het Sporttalent en de Sportman en Sportvrouw van het jaar. Daarnaast is er ruim aandacht voor breedtesport met uitreikingen voor inclusieve sporters, sportvrijwilligers en het beste nieuwe sportinitiatief. Ook worden er sportpenningen uitgereikt aan iedereen die in zijn of haar klasse het hoogste heeft behaald of kampioen is geworden.

Genomineerden kunnen tot en met 14 januari worden aangedragen via een formulier op de website van het Doetinchemse sportbedrijf Sport-ID. De uitreiking van de titels is op maandagavond 25 maart. Vorig jaar vielen onder meer wielrenners Koen Bouwman en Caroline Groot en volleybalster Saar Meijer in de prijzen.

Foto: REGIO8

Lees ook

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.

ettenkerk.jpg

Kerk Etten noemt regels onhaalbaar, gemeente: ‘Dat is vooraf besproken’

De gemeente Oude IJsselstreek kan zich op een aantal vlakken niet vinden in de noodkreet die de Martinuskerk in Etten doet. Volgens de stichting zijn de geluidnsnormen onhaalbaar en beperkt de vergunning de activiteiten. De gemeente bedrukt dat er vooraf veel overleg is geweest, en dat de stichting op de hoogte is geweest.

bliksem1.jpeg

Code geel zaterdag van kracht in de Achterhoek: stevig onweer verwacht

Het KNMI heeft voor zaterdag code geel afgeven voor de Achterhoek vanwege stevige regen- en onweersbuien. De weerswaarschuwing geldt tussen 17.00 en 22.00 uur.