gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doetinchemmer krijgt celstraf voor onder ander bedreiging

6c3eef5df78ac6b77a487a0cbb80aa68.jpg

Een 41-jarige man uit Doetinchem heeft een gevangenisstraf van zes maanden gekregen voor onder andere bedreiging van zijn ex-vriendin. De man werd door de rechtbank in Zutphen ook veroordeelt voor drugsbezit, heling, inbraak en diefstal.

Redactie REGIO8 |
De man gooide op 2 en 3 oktober 2021 meerdere ruiten in bij de woning van zijn ex-partner. De Doetinchemmer werd in de nacht van 3 oktober ook op heterdaad betrapt toen hij een autoband van de nieuwe partner van de vrouw lek stak. "De rechtbank vindt het bewezen dat de man de ruiten van de woning van zijn ex-vriendin heeft vernield", aldus de rechtbank. De man bekende eerder dat hij sms'jes en spraakberichten naar zijn ex-partner stuurde om haar bang te maken, in combinatie met het ingooien van de ruiten wordt dit door de rechtbank gezien als een strafbare bedreiging.

De man is ook veroordeelt voor het bezit van MDMA, cocaïne en hasjiesj. Dit werd bij een huiszoeking op 3 oktober 2021 aangetroffen in de woning van de man. Ook is bewezen dat de man heeft ingebroken in een bestelbus in Zeddam in de nacht van 7 op 8 april 2021. De Doetinchemmer is ook schuldig bevonden aan het helen van specialistisch gereedschap en het stelen van enkele producten uit een supermarkt in Doetinchem.

Volgens de rechtbank is er kijkend naar de vergrijpen en het strafblad van de man geen andere straf passend dan een onvoorwaardelijke gevangenisstraf van zes maanden.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-28 at 10.59.55.jpeg

Auto uitgebrand in Beek, bestuurder blijft ongedeerd

Een auto is zondagavond volledig uitgebrand in Beek. De bestuurder kwam met de schrik vrij, maar de auto kan als verloren worden beschouwd.

WhatsApp Image 2026-04-25 at 17.11.45.jpeg

Getuigenoproep na fataal ongeluk A12 bij Beek

De politie is op zoek naar getuigen van het dodelijke ongeval op de A12 van afgelopen zaterdag, waarbij een 66-jarige man uit Doornspijk om het leven kwam.

BerlinerPlatzbouwwerkzaamheden_Drohne-0019.jpg

Parkeren in Bocholt weer iets eenvoudiger, maar Berlinerplatz blijft knelpunt

Na een langdurige en kostbare renovatie is de parkeergarage onder het Europaplatz in het centrum van Bocholt opnieuw geopend. Sinds vrijdag 24 april kunnen bezoekers er weer terecht. Vooral voor Nederlandse shoppers, die de stad regelmatig bezoeken, zorgt dat voor enige verlichting van de parkeerdruk.

vangst365kilo-2.jpg

Vondst 365 kilo cocaïne in Rotterdamse haven leidt naar Lochem

De vondst van 365 kilo cocaïne in de Rotterdamse haven heeft deze week geleid tot vier aanhoudingen in Lochem. De drugs zaten verstopt in een container met verhuisspullen uit Curaçao, die bestemd waren voor een adres in de Achterhoek.

d024a9e6-76e2-4a90-a86a-909626ec85ef.jpg

De Graafschap verliest wedstrijd ‘om niets’ in Emmen

In de laatste reguliere wedstrijd van het seizoen heeft De Graafschap niet weten te winnen. Op bezoek bij FC Emmen liepen de Doetinchemmers op de vooravond van de play-offs tegen een 1-0 nederlaag aan.

Vulcanus40.jpg

Onrust rond sluiting Vulcanus Langerak: werknemers krijgen deels of geen loon

De onrust bij werknemers van de recent gesloten ijzergieterij Vulcanus in Langerak bij Doetinchem, neemt verder toe. Terwijl het bedrijf na 132 jaar haar deuren definitief sluit, melden werknemers dat zij slechts zestig procent van het salaris hebben ontvangen en in ziekte gevallen zelfs niets.