Ulft, Nederland
Terug

Doetinchemmer (16) aangehouden voor spuiten pepperspray op Huntenpop

540097c93553beaa66f1efa245a420f7.jpg

Een 16-jarige jongen uit Doetinchem is vrijdagavond aangehouden op festival Huntenpop in Ulft, nadat hij met pepperspray had gespoten in een tent. De jongen wordt verdacht van mishandeling en wapenbezit.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De politie ging vrijdag af op een melding dat iemand met pepperspray of een andere vloeistof had gespoten op het festivalterrein in Ulft. Meerdere personen kregen last van luchtwegen en ogen. Enkele tientallen mensen belandden bij de EHBO op het festival. "De verdachte is door de beveiliging aan de politie overgedragen," zo laat een woordvoerder van de politie maandag weten. "Hij is aangehouden voor mishandeling en het bezit van een verboden wapen."

De organisatie spreekt van een smetje op een verder goed verlopen festival. "Dat soort dingen zijn nooit fijn en we zullen nooit begrijpen waarom iemand zoiets doet," laat Bert Messing namens de organisatie weten. "Er is snel op gehandeld door de beveiliging en de politie was er ook snel."

Lees ook

112hoogkeppel.jpg

Ongeval op Rijksweg bij Hoog-Keppel: twee auto’s zwaar beschadigd, geen gewonden

Bij een ongeval tussen twee personenauto’s op de Rijksweg bij Hoog-Keppel zijn geen gewonden gevallen. Beide auto’s zijn wel zwaar beschadigd geraakt.

sHeerenbergExplosiegevaar0.png

Onderzoek in woning Krokusstraat nu afgerond, bewoner zit nog vast

Het onderzoek in een woning in de Krokusstraat in ’s-Heerenberg is afgerond. De politie heeft laten weten dat er wapens en andere materialen in beslag zijn genomen, en dat deze verder worden onderzocht. De verdachte, de 49-jarige bewoner, zit nog vast.

WhatsApp Image 2026-02-03 at 15.51.36.jpeg

De Graafschap krijgt boete en speelt tegen Jong PSV zonder uitpubliek

De tuchtcommissie betaald voetbal van de KNVB heeft De Graafschap een geldboete opgelegd van 5.000 euro, waarvan de helft voorwaardelijk, en één uitduel zonder publiek voor het afsteken van vuurwerk rondom bekerwedstrijd tegen G.V.V.V. Hierdoor speelt de club de uitwedstrijd tegen Jong PSV (op vrijdag 13 februari) zonder eigen supporters.

Wielrenshirts20.jpg

Vordense wielershirt-verzamelaar deelt zijn passie met voorbijgangers: 'Ik heb zo'n 600 shirts'

Lance Armstrong, Fabian Cancellara, maar ook lokale helden zoals Annemiek van Vleuten en Koen Bouwman. Tientallen wielershirts pronken de komende weken in de etalage van het voormalige VVV-pand in de Dorpsstraat in Vorden. Tenues van olympisch kampioenen en Achterhoekse iconen zijn door de fervente verzamelaar Peter Nijenhuis uit Vorden uitgestald, zodat hij zijn passie kan delen met het publiek.

brandborculo3.jpg

Make-upspiegel veroorzaakt bijna 'nachtmerrie' in Borculo

Vrijdag 31 januari ontving de Brandweer Borculo een bericht van een ‘geëmotioneerde’ inwoner van haar verzorgingsgebied. Bij thuiskomst had ze een brandlucht geroken en na onderzoek ontdekte ze dat de bank brandplekken had.

sHeerenbergExplosiegevaar0.png

Rust nog altijd niet terug in de Krokusstraat in 's-Heerenberg

Na een aanhouding op zondag en grootschalig onderzoek op maandag waarbij bewoners hun huis moesten verlaten is de rust nog niet wedergekeerd in de Krokusstraat in ‘s-Heerenberg. De politie zet het onderzoek vandaag voort in de straat en zegt dat het de verwachting is dat het vandaag ter plaatse wordt afgerond, maar kan nieuwe ontruimingen niet uitsluiten.