gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint eerste oefenduel

48a45e536d4e7e11b7bc09bc8ef19490.jpg

De Graafschap heeft dinsdagavond het eerste oefenduel in de voorbereiding op het nieuwe seizoen gewonnen op bezoek bij De Treffers. Het duel in Groesbeek eindigde in een 1-4 overwinning voor de Doetinchemse club.

Redactie REGIO8 |

De Graafschap begon sterk aan het eerste duel in ruim vier maanden tijd. Al in de eerste minuut toucheerde Ralf Seuntjens de paal van De Treffers-doelman Dani Centen. Een minuut later ging Jesse Schuurman alleen op Centen af, de middenvelder van De Graafschap schoof de bal echter naast de goal. Na zeven minuten was het wel raak voor de Superboeren toen aanwinst Danny Verbeek, spelend vanaf linksbuiten, de bal panklaar gaf voor spits Seuntjens die via Centen de bal in het doel kreeg: 0-1. Na iets meer dan een kwartier zorgde een identieke situatie voor verdubbeling van de score. Weer was het Verbeek die halfhoog voorgaf en Seuntjens die binnenschoot. Vervolgens kwamen de gastheren beter aan het voetballen, wat onder meer resulteerde in een poging met links van oud-Superboer Marlon Versteeg. De Graafschap bleef vrij eenvoudig op de been voor ruim 300 toeschouwers op Sportpark Zuid en hield de controle. Tot echt grote kansen kwamen de Doetinchemmers niet meer in de eerste helft.

In de rust wijzigde De Graafschap-trainer Mike Snoei zijn ploeg op zeven plaatsen en maakte onder meer Toine van Huizen na lang blessureleed zijn rentree. Na iets meer dan een uur maakte de ingevallen Mohamed Hamdoui de 0-3 door de bal met zijn knie over de ingevallen De Treffers-doelman Niels Kornelis te tikken. In de 76 minuut deed De Treffers wat terug via Ifra Sow, die de 1-3 achter doelman Nick van den Dam schoof. Vlak daarna kreeg De Graafschap een penalty na een overtreding op Hamdaoui. Het buitenkansje was wel benut aan invaller Joey Konings, die de eindstand bepaalde: 1-4. Zaterdag wacht voor de ploeg van Snoei de tweede test van de voorbereiding, als het duel tegen Helmond Sport wacht.

Opstelling De Graafschap: De Boer (46. Van den Dam); Lelieveld (61. Opdam), Van Heertum (46. Hilderink), Van de Pavert (46. Van Huizen), Baas (77. Van Riel); Schuurman (73. Van der Logt), Lieftink (46. Tutuarima), Van den Boomen (46. Mystakidis); Van Mieghem (46. Blummel), Seuntjens (46. Konings), Verbeek (46. Hamdaoui).

Foto: De Graafschap Media

Lees ook

ongevalAalten.jpeg

Man (40) uit Aalten overleden bij eenzijdig ongeluk op Hamelandroute in Aalten

Bij een eenzijdig ongeval in Aalten is in de nacht van vrijdag op zaterdag een man om het leven gekomen. Het gaat om een veertigjarige man uit Aalten. Forensische Opsporing Verkeer komt ter plaatse voor een onderzoek.

112Beek.jpeg

Vrouw met spoed naar ziekenhuis na trap van paard in Beek

Een vrouw is vrijdagavond tegen haar hoofd geschopt door een paard in Beek. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.

Zwembad0.png

Vrijwilligers trotseren regen om zwembad De Byvoorde in Wehl zomerklaar te maken

Terwijl de regen met bakken uit de lucht valt, wordt er bij zwembad De Byvoorde in Wehl hard gewerkt. Meer dan tien vrijwilligers stonden vroeg in de ochtend klaar om het zwembad klaar te maken voor het nieuwe zomerseizoen. Want voordat het bad straks weer vol ligt met zwemmers die van de zon genieten, moet er nog flink wat werk worden verzet.

WhatsApp Image 2026-03-13 at 10.52.30 (2).jpeg

Didammer Rick van der Knaap verheugt zich op eerste World Triathlon Cup op Lanzarote

Rick van der Knaap (21) maakt zaterdag zijn debuut in de wereldbeker triatlon. De Didammer staat aan de start op het eiland Lanzarote, waar veel wereldtoppers hun seizoen aftrappen. Eerst mag hij nog zijn vriendin aanmoedigen.

Dijkhuizen20.jpg

Revanchegevoelens bij De Graafschap: ‘Ik verwacht een reactie van de ploeg’

Na de nederlaag in eigen huis tegen Vitesse zijn de revanchegevoelens bij De Graafschap voelbaar. De Doetinchemmers willen zaterdag winnen van FC Dordrecht op De Vijverberg om de nare smaak weg te spelen.