gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wil promotiekans aangrijpen

4754582253fffef2c917fc435083c798

De Graafschap promoveert woensdagavond bij winst op Helmond Sport naar de eredivisie. De ploeg van trainer Mike Snoei liet vrijdag bij Jong Ajax de mogelijkheid liggen en de gemiste kansen in Amsterdam schoten de afgelopen dagen door het hoofd van de Doetinchemmers.

Kevin ten Dolle |

"Ik heb het nog even teruggekeken", aldus aanvoerder Ted van de Pavert, die zijn inzet in blessuretijd van de lijn gehaald zag worden. "Ik had in de wedstrijd het gevoel dat het nog een meter tot aan de doellijn was, maar op een foto zag ik dat het om een paar centimeter ging. Het is zonde, maar er is niks aan te doen." Ook Snoei zag genoeg goede kansen voor zijn ploeg om het duel met Jong Ajax te beslissen: "We hebben net weer een compilatie bij elkaar gezocht om aan de spelers te laten zien op welke manier we het door moeten trekken. Die prachtige kansen kwamen vanuit een bepaalde overtuiging en die moeten we doortrekken."

De druk staat er door het puntenverlies tegen Jong Ajax vol op bij De Graafschap. Woensdagavond moet het gebeuren tegen Helmond Sport, volgens Van de Pavert en Snoei een ploeg om rekening mee te houden. "Het is een hele serieuze ploeg die veel credits heeft gekregen voor de manier van spelen", aldus de Didamse oefenmeester. Verdediger Van de Pavert zag Helmond Sport een aantal keer spelen dit seizoen: "Het is een ploeg die goed kan voetballen als je ze de tijd en ruimte geeft. Wij moeten ook vooral naar onszelf kijken."

Basisplaats voor Baas
Snoei wilde nog niet teveel prijsgeven over zijn opstelling. De oefenmeester mist in ieder geval centrale verdediger Toine van Huizen door een schorsing en middenvelder Danny Verbeek vanwege een coronabesmetting. Ralf Seuntjens lijkt Verbeek net als tegen Jong Ajax te vervangen, terwijl Roland Baas waarschijnlijk de voorkeur krijgt als centrale verdediger: "Roland heeft het al een paar keer goed ingevuld, dus dat ligt voor de hand."

Vermoedelijke opstelling: De Boer; Lelieveld, Van Heertum, Van de Pavert, Baas, Tutuarima; Lieftink, Schuurman, Seuntjens; Van Mieghem, Opoku.

Foto: REGIO8

Lees ook

DJI_0245

Archeologen stuiten opnieuw op duizenden jaren oude resten in Zelhem

Voor de vierde keer op rij zijn er bij archeologische onderzoeken in Zelhem weer oude resten uit het verleden aangetroffen. Tijdens de herinrichtingen van de parkeerplaatsen bij de jumbo aan de Magnoliaweg stuitte archeologen wederom op sporen van vroegere bewoning. De vondsten lijken duizenden jaren oud te zijn.

WhatsApp Image 2026-08-26 at 12.06.38

Fietser raakt gewond bij aanrijding met vuilniswagen in Doetinchem

Een fietser is woensdagochtend in Doetinchem gewond geraakt bij een aanrijding met een vuilniswagen. Het slachtoffer hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

WhatsApp Image 2026-08-26 at 13.03.03

Droogte zorgt voor vroege maïsoogst in Winterswijk: ‘Als het rijp is, moet het eraf’

Waar op de meerdere akkers de maïs nog volop staat, wordt in Winterswijk op sommige percelen de hakselaar al ingezet. Normaal gesproken blijft de maïs zo lang mogelijk op het land staan. Toch zijn sommige percelen nu al klaar voor de oogst.

WhatsApp Image 2026-08-25 at 15.35.00

Brandweer blust brand in weiland met koeien in Varsseveld

Op een weiland in Varsseveld waar onder andere koeien in stonden, is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Voorbijgangers probeerden de brand nog te blussen, maar schakelde toch de brandweer in.

Rechtbank Arnhem  goede

Slachtoffer wist van niets terwijl collega’s live meekeken met seks

Een van hen had seks in de machinekamer, de ander startte een livestream en keek met collega's vanuit een technische ruimte mee. Twee matrozen uit de Achterhoek zouden aan boord van een marineschip in Den Helder seksueel beeldmateriaal hebben gemaakt en verspreid. Het slachtoffer kampt met paniekaanvallen.

BrandweerReanimatie

Brandweer Lochem doet mee met reanimatiepilot: 'Wij kunnen snel hulp bieden'

Brandweer Lochem wordt sinds begin deze maand ook gealarmeerd voor reanimaties in het eigen verzorgingsgebied. De brandweerpost doet mee aan een vrijwillige pilot binnen de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland. Postcommandant Eddy Hiddink is blij dat zijn korps op deze manier extra hulp kan verlenen.