gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wil knallen in Gelderse derby

2c4d07c29d241f168b5dbf7bed94fc6a.jpg
Redactie REGIO8 |

"Het is pijnlijk, 8-0. Maar ja, Ajax is op zó'n niveau, dat is onbegrijpelijk", aldus middenvelder Youssef El Jebli. "We hebben het de twee dagen daarna verwerkt en nu is het Vitesse thuis." Trainer Henk de Jong zag dat zijn ploeg tegen Ajax meer in de duels had moeten komen. "Het moet bij ons alleen niet onbeholpen worden en dat we rode kaarten krijgen. We moeten er voor zorgen dat we meer in duels komen de komende maanden, want dan win je wedstrijden." Volgens El Jebli leeft de derby in de groep. "Ik heb het drie jaar geleden meegemaakt en nu komen er wel jongens af en toe vragen hoe dat is. Iedereen beseft dat we echt moeten knallen."

In vergelijking met de grote nederlaag bij Ajax, wijzigt De Jong zijn opstelling op één positie. "Fabian Serrarens gaat in de spits spelen, omdat we met een diepe spits willen spelen", aldus de oefenmeester. "Stef heeft dat heel aardig ingevuld, als bewegelijke jongen. Maar Fabian is toch een ander type, waarvan we denken dat we dat nodig hebben dus die gaat spelen." De Superboeren spelen zondag de laatste thuiswedstrijd van 2018 in een uitverkocht stadion De Vijverberg.

Vermoedelijke opstelling:
Etemadi; Owusu, S. Nieuwpoort, Van de Pavert, Tutuarima; Olijve, Bakker, El Jebli; Narsingh, Serrarens, Van Mieghem

Foto: REGIO8

Lees ook

Oversteek SC Varsseveld groen vak.jpg

Posters en groene vakken voor veilige oversteek bij sportclub Varsseveld

De oversteek naar sportclub Varsseveld blijft een aandachtspunt volgens het bestuur van de voetbalclub. Met een veiligheidscampagne worden nieuwe maatregelen genomen om het kruispunt tussen de Terborgseweg (N818) en de Westelijke Oude Aaltenseweg veiliger te maken.

WhatsApp Image 2026-04-14 at 14.48.13.jpeg

Vrouw valt van fiets en raakt gewond in Doetinchem

Bij een ongeval met een fiets in Doetinchem is een vrouw gewond geraakt. De fietser kwam ten val doordat zij moest uitwijken.

Reuven Niemeijer (2).jpg

De Graafschap is aanvoerder en topscorer Reuven Niemeijer kwijt in de laatste twee competitiewedstrijden

In de wedstrijd tegen VVV-Venlo viel de aanvaller uit na een blessure aan zijn onderbeen. Na onderzoek in het Rijnstate Ziekenhuis is de conclusie getrokken dat “Niemeijer in ieder geval de laatste twee duels in de reguliere competitie aan zich voorbij moet laten gaan”, meldt De Graafschap in een bericht.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Weer asbest gevonden bij sloop zalencentrum: school in Halle later klaar

Bij de sloop van partycentrum Nijhof in Halle is weer asbest gevonden. Dat meldt de gemeente Bronckhorst. De vondst werd gedaan bij de laatste fase van de sanering, in de fundering. "Dat hadden we niet voorzien", laat de gemeente weten.

VORDEN 112 geblurd.jpg

Auto raakt van weg in Vorden: één gewonde

Op de Hengeloseweg (N316) bij Vorden vond maandagmiddag een verkeersongeval plaats. Een auto raakte in de berm, waarna de bestuurder werd meegenomen met de ambulance.

Tanken10.jpg

Goedkope brandstof over de grens: Duitse regering verlaagt prijzen met 17 cent per liter

In Duitsland wordt tanken een stuk goedkoper dan in Nederland. De Duitse regering besloot vanmorgen, maandag 13 april, om de brandstofbelasting voor benzine en diesel tijdelijk met zeventien cent per liter te verlagen. De maatregel geldt voor een periode van twee maanden en is bedoeld om burgers te helpen bij de stijgende energieprijzen. De maatregel levert inwoners en bedrijven een kostenbesparing van 1,6 miljard euro op.