gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap verzuimt om te promoveren

69ea9205033dbc94cb50df51b954299d.jpg

De Graafschap is er woensdagavond niet in geslaagd om te promoveren naar de eredivisie. De Doetinchemmers speelden in een memorabele wedstrijd met 0-0 gelijk tegen Helmond Sport, waardoor Go Ahead Eagles volgend seizoen uitkomt in de eredivisie.

Tim Rondeel |

De wedstrijd begon slordig met veel balverlies aan beide kanten. De eerste kans was voor de bezoeker na twintig minuten, maar keeper Rody de Boer wist de inzet te keren. Halverwege de eerste helft kwam de regen met bakken uit de lucht en werd het veld onbespeelbaar. Scheidsrechter Dieperink besloot de wedstrijd tijdelijk te staken. Na een onderbreking van tachtig minuten werd de wedstrijd hervat en wisten de mannen van trainer Mike Snoei dat zij, door de overwinning van Go Ahead Eagles, moesten winnen. Joey Konings verving Milan Hilderink na de onderbreking en zorgde ervoor dat De Graafschap via enkele grote kansen dichtbij de openingstreffer was.

Na de rust, die door de omstandigheden niet langer dan vijf minuten duurde, was De Graafschap de betere ploeg en zorgde het door middel van het winnen van veel duels voor druk richting de goal van de bezoekers. Na een regen aan kansen voor de thuisploeg lukte het de Doetinchemmers niet om te winnen. De Graafschap gaat zaterdag in eigen Vijverberg de play-offs spelen tegen Roda JC.

Foto: De Graafschap Media

Lees ook

Oversteek SC Varsseveld groen vak.jpg

Posters en groene vakken voor veilige oversteek bij sportclub Varsseveld

De oversteek naar sportclub Varsseveld blijft een aandachtspunt volgens het bestuur van de voetbalclub. Met een veiligheidscampagne worden nieuwe maatregelen genomen om het kruispunt tussen de Terborgseweg (N818) en de Westelijke Oude Aaltenseweg veiliger te maken.

WhatsApp Image 2026-04-14 at 14.48.13.jpeg

Vrouw valt van fiets en raakt gewond in Doetinchem

Bij een ongeval met een fiets in Doetinchem is een vrouw gewond geraakt. De fietser kwam ten val doordat zij moest uitwijken.

Reuven Niemeijer (2).jpg

De Graafschap is aanvoerder en topscorer Reuven Niemeijer kwijt in de laatste twee competitiewedstrijden

In de wedstrijd tegen VVV-Venlo viel de aanvaller uit na een blessure aan zijn onderbeen. Na onderzoek in het Rijnstate Ziekenhuis is de conclusie getrokken dat “Niemeijer in ieder geval de laatste twee duels in de reguliere competitie aan zich voorbij moet laten gaan”, meldt De Graafschap in een bericht.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Weer asbest gevonden bij sloop zalencentrum: school in Halle later klaar

Bij de sloop van partycentrum Nijhof in Halle is weer asbest gevonden. Dat meldt de gemeente Bronckhorst. De vondst werd gedaan bij de laatste fase van de sanering, in de fundering. "Dat hadden we niet voorzien", laat de gemeente weten.

VORDEN 112 geblurd.jpg

Auto raakt van weg in Vorden: één gewonde

Op de Hengeloseweg (N316) bij Vorden vond maandagmiddag een verkeersongeval plaats. Een auto raakte in de berm, waarna de bestuurder werd meegenomen met de ambulance.

Tanken10.jpg

Goedkope brandstof over de grens: Duitse regering verlaagt prijzen met 17 cent per liter

In Duitsland wordt tanken een stuk goedkoper dan in Nederland. De Duitse regering besloot vanmorgen, maandag 13 april, om de brandstofbelasting voor benzine en diesel tijdelijk met zeventien cent per liter te verlagen. De maatregel geldt voor een periode van twee maanden en is bedoeld om burgers te helpen bij de stijgende energieprijzen. De maatregel levert inwoners en bedrijven een kostenbesparing van 1,6 miljard euro op.