gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap verwacht een spannend slot

1c67a7a8d494da5565223a20e58cf215.jpg

De Graafschap wil zondagavond op De Vijverberg tegen FC Eindhoven de smadelijke nederlaag uit de uitwedstrijd wegpoetsen. In de strijd om directe promotie zagen de Doetinchemmers directe concurrent Almere City averij oplopen, maar van vreugde is daardoor geen sprake.

Jasper Hazelaar |

“Als de concurrentie verliest is dat lekker, maar we moeten gewoon zelf blijven winnen”, zegt middenvelder Clint Leemans over het verlies van Almere City tegen FC Volendam. De Graafschap heeft met de tweede plek directe promotie in handen. Waar Almere punten laat liggen, lijkt NAC Breda de laatste tijd juist de ploeg in vorm. Snoei weet niet welke club op dit moment de grootste concurrent is: “Er zijn gewoon vijf ploegen enorm aan elkaar gewaagd. Maak je borst maar nat, het wordt heel spannend tot het einde van de competitie.”

Leemans kwam in de winterstop op huurbasis over van PEC Zwolle. De middenvelder kreeg direct een basisplaats en voelt het vertrouwen van de trainer, iets dat hij in Overijssel miste. Leemans voelt zich naar eigen zeggen steeds meer thuis op het middenveld van de Superboeren: “Ik wist van mezelf dat ik alleen maar beter kon. De uitwedstrijd tegen NEC was denk ik mijn eerste echt goede wedstrijd. Vorige week vond ik mezelf prima tegen Jong AZ, maar was het resultaat minder. Dat moeten we zondag rechtzetten.”

Lelieveld keert terug
Snoei kan zondag tegen FC Eindhoven weer een beroep doen op Julian Lelieveld, die terugkeert na een schorsing, en op aanvaller Mohammed Hamdoui. Daarmee heeft Snoei de beschikking over een fitte selectie. “Het meest spannende is weer de coronatest”, vindt Snoei. “Voor de rest willen ze er allemaal graag bij zijn.”

Vermoedelijke opstelling: De Boer; Lelieveld, Van Heertum, Van Huizen, Van de Pavert, Tutuarima; Leemans, Lieftink, Verbeek; Seuntjens, Van Mieghem.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-14 at 19.52.34.jpeg

De Graafschap wint moeizame wedstrijd en staat weer op plek drie

De Graafschap houdt de punten in Doetinchem na een lastige ontmoeting met FC Dordrecht. Door de overwinning vechten de Superboeren zich terug naar plek drie op de ranglijst.

Achterhoekse Runclub.jpeg

Achterhoekse Runclub viert eerste verjaardag: ‘Samen uit, samen thuis-mentaliteit’

De Achterhoekse Runclub uit Doetinchem vierde afgelopen week haar eerste verjaardag. Wat ooit begon als een klein initiatief van drie jongeren uit Hummelo, is binnen een jaar uitgegroeid tot een groep enthousiaste hardlopers in Doetinchem. Vorig jaar startten de initiatiefnemers met nauwelijks verwachtingen en een handjevol deelnemers.

112Vragender.jpg

Twee auto’s botsen op kruising in Vragender, voertuigen belanden in tuinen

Twee voertuigen zijn zaterdagmiddag op elkaar gebotst in Vragender. Het is onbekend of er mensen mee moeten naar het ziekenhuis.

ongevalAalten.jpeg

Man (40) uit Aalten overleden bij eenzijdig ongeval op Hamelandroute in Aalten

Bij een eenzijdig ongeval in Aalten is in de nacht van vrijdag op zaterdag een man om het leven gekomen. Het gaat om een veertigjarige man uit Aalten. Forensische Opsporing Verkeer komt ter plaatse voor een onderzoek.

112Beek.jpeg

Vrouw met spoed naar ziekenhuis na trap van paard in Beek

Een vrouw is vrijdagavond tegen haar hoofd geschopt door een paard in Beek. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.