Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap versterkt zich met spits Mees Rijks

75f16bab3afbd8484c97822e92cf1e41.jpg

De Graafschap heeft er een spits bij. Tot het eind van het seizoen huurt de club Mees Rijks (22) van het Noorse Vålerenga IF. Na het jaar heeft De Graafschap de optie tot koop.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
“Mees is een spits met een neusje voor de goal, zoals hij ook bij Jong Utrecht al bewezen heeft”, aldus technisch manager van De Graafschap Berry Powel. “We waren nog op zoek naar een extra spits en Mees past perfect in onze manier van spelen. We zijn blij dat hij voor ons gekozen heeft.”

Rijks werd opgeleid door FC Utrecht. In 2021 maakte hij zijn debuut in het betaald voetbal in dienst van het jong-team van de domstedelingen. Bij Jong FC Utrecht kwam hij tot 92 duels, hij speelde één duel in het eerste van FC Utrecht. In 2024 tekende hij een contract in Noorwegen. Bij Vålerenga kwam hij tot 47 duels en wist hij zestien keer te scoren.

Eerder deze transferperiode versterkte de Superboeren zich al met onder andere Jevon Simons, Thomas Kok, Stijn Bultman, Teun Gijsselhart, Milan Smits, Jason Meerstadt en Dimitrios Theodoridis.

Lees ook

14dd7207-5736-41b4-8a30-88dc9195dc2c.jpeg

Vlègeldarp straalt tijdens de Rosenmontag Optocht

Wagenbouwers, loopgroepen en andere deelnamers konden maandag nog één keer hun creatie laten zien tijdens de laatste optocht van carnaval. In Vlègeldarp, zoals Beek en Loerbeek deze dagen heten, werden de laatste krachten verzameld en liepen er weer honderden Achterhoekers mee met de optocht.

grenscontroles nieuwe PHOTO-2024-12-30-13-47-29.jpg

Duitsland verlengt opnieuw grenscontroles met half jaar

Duitsland verlengt de controles aan de binnengrenzen met zes maanden. Dat heeft minister van Binnenlandse Zaken Alexander Dobrindt bekendgemaakt. De maatregel loopt daardoor door tot na 15 maart 2026. Volgens de minister is de verlenging nodig om illegale migratie beter te bestrijden en de stabiliteit in het land te beschermen.

fietspad door Anholt.jpg

Verbreding Anholts fietspad hervat: onderdeel van groter grensplan

Isselburg maakt het fiets- en wandelpad langs de Anholter Stadtgraben geschikt voor een internationale snelfietsverbinding. De werkzaamheden aan het bestaande pad zijn daarvoor inmiddels hervat. Volgens de planning moet het werk vóór de Anholtse kermis, eind mei, zijn afgerond.

peperkamp_@theo.acworth_PHOTO_1064_Midres (6).jpg

Zelhemse Melissa Peperkamp klaar op Winterspelen: geen finaleplaats

Geen finaleplaats deze Olympische Winterspelen voor Melissa Peperkamp. De Zelhemse snowboardster kwam zondagmiddag op het onderdeel Slopestyle een halve punt te kort, nadat ze eerder in de week ook op Big Air de eindstrijd miste.

36331671552f0cf4363c47666ff0430f1d4235d9.png

Coffeeshop Magic in Doetinchem mag weer open na maanden van sluiting, onderzoek loopt nog

Coffeeshop Magic in Doetinchem mag maandag om 18.00 uur weer open, na een sluiting van twee maanden. Het pand werd eind 2025 gesloten na twee zware explosies, waarbij het tot twee keer toe flinke schade opliep. Hoewel het onderzoek nog loopt en er nog geen verdachte is aangehouden, mogen de deuren weer open.

Peperkamp_@jozzzeph (2).jpg

Met frisse blik aast Melissa Peperkamp nog steeds op succesvolle Winterspelen

Melissa Peperkamp uit Zelhem heeft nog één kans op een medaille deze Olympische Winterspelen in Italië. Op het onderdeel Big Air ging de snowboardster bij de landing onderuit, maar zondagmiddag waagt ze een nieuwe poging, op haar favoriet: Slopestyle.