Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap stunt niet in Eindhoven

3a3bf4662dd1b684451ea9fed32ac21b.jpg
Redactie REGIO8 |

PSV begon sterk en maakte direct duidelijk dat er niet veel te halen viel in Eindhoven. Doelman Hidde Jurjus hield het doel ruim een kwartier lang schoon tot Luuk de Jong na 17 minuten de 1-0 op het bord zette. Na 30 minuten ging Kristopher Vida naar de grond in het strafschopgebied. Scheidsrechter Kuipers zag het contact met Davy Pröpper over het hoofd. Enkele seconden later counterde PSV via diezelfde Pröpper naar de 2-0. Toen nog voor rust de 3-0 via Luciano Narsingh achter Jurjus in het net lag, leek PSV een monsterscore neer te zetten. Dpelman Jurjus hield nog een strafschop van Jürgen Locadia tegen. 

Na rust stond er een ander De Graafschap op het veld. De Superboeren kregen meer grip op het spel en maakte na 68 minuten de verdiende aansluitingstreffer via Ted van de Pavert (3-1). Het tweede doelpunt volgde na 12 minuten toen een schot van Bart Straalman van richting werd veranderd en het doel in vloog (3-2). De mannen van Jan Vreman kregen daarmee het Eindhovense publiek stil.

Juist op het moment dat het geloof helemaal terug was en De Graafschap op jacht ging naar de gelijkmaker schoot PSV vlak voor het einde via de voeten van Gastón Pereiro de 4-2 binnen. 

Lees ook

sneeuw ruimen particulier.jpg

Gladheid op komst: in Duitsland boetekans voor gebruik strooizout

Particulieren in Duitsland riskeren een boete als zij hun stoep met strooizout bestrooien. In veel steden is het gebruik ervan verboden vanwege milieuschade, en overtreding kan honderden tot zelfs duizenden euro’s kosten.

Douwe0.png

Ernst & Bobbie, Bankzitters en Douwe Bob toegevoegd aan line-up Zwarte Cross

De line-up van de Zwarte Cross is uitgebreid met 41 nieuwe namen. Opvallende toevoegingen zijn onder meer UB40 ft. Ali Campbell, Douwe Bob en Bankzitters. Terwijl Ernst, Bobbie & de Rest de blikvanger is tussen de acts op de theaterweide.

MarinusFluitje0.jpg

De Graafschap trapt carnaval af in Lampegat tegen nummer drie Jong PSV

De Graafschap reist morgen met de herstelde sterkhouders Ibrahim El Kadiri en Rowan Besselink in de selectie af naar Eindhoven voor het treffen met de verrassing van het seizoen, Jong PSV. Hoewel de eerste overwinning van 2026 tegen Jong Ajax overtuigend werd behaald, tempert trainer Marinus Dijkhuizen het positivisme enigszins in aanloop naar het duel met de huidige nummer drie: “Het is niet gelijk dat het op de rit staat”

7a7ab817279f47359203d19f8277a0f84189f5f3.png

Varsseveldseweg maandenlang op de schop: nieuw asfalt voor rijbaan en fietspad

De Varsseveldseweg tussen Westendorp en Doetinchem gaat de komende maanden flink op de schop. Van 2 maart tot en met 12 juni wordt de weg in opdracht van Buha in meerdere fases aangepakt. Zowel de hoofdrijbaan als het fietspad krijgen een opknapbeurt.

ZeddamDorpshuis20.jpg

Jennifer en Patricia nemen dorpshuis over: 'We willen het hart van Zeddam worden'

Voor het echtpaar Jennifer en Patricia Nijbroek-Meijer gaat er een droom in vervulling in Zeddam. Toen vorig jaar duidelijk werd dat het dorpshuis zonder exploitant kwam te zitten, sprongen ze in het gat. Hiermee viel alles samen.

OrionStarsFener0.jpg

Orion Stars knokt, maar moet buigen voor Fenerbahçe in kolkende Topsporthal

Een uitverkochte SaZa Topsporthal in Doetinchem vormde woensdagavond het decor voor een Europese volleybalavond van formaat. Orion Stars nam het in de eerste kwartfinale van de CEV Volleyball Cup op tegen het Turkse Fenerbahçe. Ondanks een sterke openingsfase zat een overwinning er uiteindelijk niet in.